reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witam nową dziewczynkę:)
gonia znam twoja historie i uważam ze lekarz cos złe rozumie, bo bierze pod uwagę ostatnia histeroskopia a nie pierwsze hsg gdzie wyszło ze jest niedrozny jajowod:/
lbluesky jak twoje malenstwa? Zaplodnily sie?
 
reklama
Kasik, mój mąż mówi, że zarodki są rodzaju męskiego, a więc logiczne, że to chłopaki :-D
Ja od dawna marzę o córeczce, ale z imieniem będzie mega problem, bo żadne mi się nie podoba. A dla chłopaka jest większy wybór. Ale takie zmartwienie, to nie zmartwienie :-D Jeśli będzie parka, również się nie obrażę.

@mika, dziękuję, ze pytasz. Ogólnie czuję się dobrze. Tylko brzuch mam taki, jakiś wzdęty i mnie pobolewa.
Nie mogę odnieśc się do poprzedniego razu, ponieważ od hiperki byłam cała obolała, aż po pachy.

TeQuila, miło, że jesteś. No i widzę, że masz plan działania, łącznie z wyznaczonym terminem wizytki.
Ale się cieszę!!!!! No to teraz wszystko musi się udać. Nie ma innej opcji.
 
Lawendowy sen jestem nadal w szoku wiesz,tak szybko się to podziało,zadzwoniłam do kliniki po to by usłyszeć że nie ma szansy na wizytę w tym roku by nie żałować że nie skorzystałam z dofinansowania :-D mam nadzieję że skoro już mam tą wizytę to uda nam się zakwalifikować a nie przeżywać kolejne rozczarowania ale tego dowiem się za 6 dni
Idę na żywioł z badaniami które mam i mężem:-D i przyznam Ci się do czegoś..odrobinka nadziei też się z nami zabierze..nie chce się nastawiać ale cieszę się że jakiś plan jest
Buziaczki dla WASZEJ 3 :-)
 
TeQuila, cała nasza 3 dziękuje za buziaczki :-)
A nie mówiłam Ci, że nadzieja, to rzecz podstawowa i że trzeba ją mieć. Na wizytce na pewno usłyszycie same dobre wieści.
Ja juz teraz trzymam kciuki i bardzo mocno o Was myślę. Ale byłby wspaniały prezent dla córeczki :tak:
 
Oj Lawendowy obyś miała rację bo to światełko w tunelu jest malusieńkie i jeśli zgaśnie to chyba na dobre,ale na razie staram się w ogóle o tym nie myśleć ..co ma być to będzie,a jeżeli chodzi o córcię to chyba jej tym razem oszczędzę i wogóle o niczym nie powiem,może się nikomu nie pochwalę,dopiero jak już będę w ciąży :tak::-D
 
Kasik36
Badanie nasienia też musi być świeże?
Jutro chyba zrobię to AMH. Może akurat będzie na 2.09
Ale najpierw tel do kliniki.

Lawendowy_sen
Bliźniaki super!
Ja też bym chciała . . .

@mika
Dziękuje ci bardzo.
Jutro zadwonie i się upewnie.

TeQuila
Witamy!
Kurde szybko ta twoja wizyta. W sumie mnie dziś też chcieli zapisać na 26.08 czyli za 4 dni ale wtedy będę w szpitalu na badaniach więc odpadło.
 
Witajcie koleżanki :) Pozwólcie, że i ja do Was dołączę. Zaczełąm Was czytać wczoraj od początku, ale jeszcze nie skończyłam.
Gizas, blue - jestem całym sercem z Wami. Z dziewczynami trochę się znamy ;) z wątku IUI.
Teqila - też mam wizytę w Gynecentrum w Katowicach na 28.08 do Dr Cz. na 19 :D z tego co czytałam to trzeba uważać jak już się zakwalifikujesz do nie płacisz za nic, a GYnecentrum brało od dziewczyn kasiure:wściekła/y:
 
ewis tez doczytałam o tych machlojach ale moze juz nie oszukują :-D ja mam wizytę rano u dr M także zdam ci relację jak wrazenia choć sam dr bardzi polecany i specjalista od in vitro:tak: to o klinice nie najlepsze opinie krążą
 
reklama
a co ci powiedziała Pani przez tel?bo mi w zasadzie zadnych informacji nie udzieliła oprócz tego ze mam byc wczesniej z mezem i dowodem osobistym:szok:
 
Do góry