reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

anuszka tak epikryzę wystawi twój lekarz, no chyba że prowadził kartę, to po prostu ksero, znajdz papier który ma najwcześniejszą datę!, amh możesz zrobić w każdym momencie, czeka się na nie 10 dni roboczych, i tak będziesz musiała je zrobić, spokojnie, weź co masz, najwyżej każe ci coś dorobić
 
reklama
no właśnie mam ksero karty, jutro odbieram jeszcze dwie od prywatnych lekarzy gdzie chodziłam, tam mam też zapisane recepty na CLO więc może będzie to dodatkowy plus (bo kwalifikacja będzie raczej na idiopatyczną).
wiecie co właśnie dzwoniłam do swojej ginki w sprawie kopii dokumentacji i ona coś nie ten tego że ja chce na ivf iść ... mówiła coś o zarodkach które zostają, o zespole poaborcyjnym że jest duży odsetek poronień itp itd żebym to przemyślała ... kurde no co ona taka ...

a usg tez będą chcieli?
badanie nasienia też będą chcieli nie późniejsze niż sprzed 3 miesięcy?
 
czekam na transfer. podadzą mi dwa zarodki :) jeden klasy A 8 komórkowy czyli super a drugi klasy B 6komórkowy ale mieści się w normie jak na 3 dobę:) sam dr zaproponował dwa a ja zachłanna nawet nie dałam embrilog skończyć zdania a już z rogalem na twarzy kiwam głową że sie zgadzam :)
 
Gizas np to bombowa wiadomość :)

Anuszka, dzięki za aktualizacje kalendarza.
Na Two miejscu zrobilabym wszystkie badania, żeby mieć wyniki na wizytę kwalifikacyjna

Przepraszam za błędy, ale pisze z trasy, z komorki.
 
Gizas ale super wieści. Aż dwa bąbelki Ci dadzą. Gratulację. No i ty już za chwilę będziesz w ciąży. Agusiapela zapoczątkowały a wy idziecie za nią jak burza. Następna to chyba Genna będzie. A ja jutro mam wizytę. Ciekawe co się dowiem. Czy mój torbiel już się wchłonął. I kiedy zacznę stymulację. Gdzieś czytałam że 21 dc dostaje się zastrzyk i potem znowu jest przerwa 20 dni. Mam nadzieję że w moim przypadku to już będzie oczekiwanie do najbiższej @ a nie dopiero do tej kolejnej.
 
reklama
Hej!
Gizas ale super, jednak dwa zarodeczki :-)

Anuszka ja teraz musiałam przedłożyć świeże AMH i FSH czyli nie starsze niż z 3 mies. Wątpię byś później musiala jeszcze robić AMH. AMH zrób jak najszybciej bo to można w każdym dniu cyklu i długo się czeka, zaś FSH trzeba od 2 do 5 dc wykonać. Papiery z innej kliniki będę dopiero jutro odbierała ale jak im powiedziałam do czego potrzebuje to powiedzieli że wiedzą o co chodzi. Więc działaj! Powodzenia :-D
 
Do góry