reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anulla, "na szczęście" mam masę pracy i nie mam czasu myśleć ;)
Nic po za luteina i duphastonem nie brałam no relanium jeszcze.
 
reklama
Oj pracować też mi się nie chce. Ja bałam się że po relanium funkcjonować nie będę mogła a było całkiem normalnie... fakt jak się położyłam to w 30 sekund spałam ale jak chodziłam to mnie nie muliło ;)
 
Magda, ja po relanium spałam pół dnia, bo nie byłam w stanie nawet chodzić:) Jak próbowałam normalnie funkcjonować, to w głowie mi się kręciło, było mi słabo, więc i tak musiałam się przespać:)
 
Jestem tak szczęśliwa ze szok:) łzy w oczach, mam wrażenie ze ludzie w autobusie patrzą na mnie jak na wariatkę :) Mamy 3 dzieci :) klasy: 3AA, 3 BB, i klasy 2 , najsłabszy ale nie koniecznie najgorszy , dr powiedział ze maja duży odsetek ciąż po takich leniuszkach , czyli taki mamusi leniuszek:) niestety 4 nie dzielił sie juz i zaprzestali hodowli , jeżeli wykazywał by chociaż ciutkę chęci to trzymali by go do jutra :)
Teraz niech @ przychodzi szybciutko i wracam po dzieciaczki:) zawsze marzyła mi sie 3 :)
 
Genna, SUPER!!!!!
A niech się gapią taka radość jest wytłumaczona ;)
Oby @ szybko przyszła i wracaj po pierwsze dzieciątko :)
 
reklama
genna, wspaniale!!!! niech @ szybko przychodzi i szybciutko po pierwsze dzieciątko:) Bardzo ładne zarodeczki. Ja mam 1BB i też mi powiedziała embriolog, że są ciąże po takiej klasie, więc tymbardziej po 2 :)
 
Do góry