reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Magda gratki, piękny wynik :tak::-):tak:

Anulla spodziewałam się, że tak będzie więc już sobie zakodowałam w głowie, że 1-2 cykle się wszystko wydłuży. W czerwcu będę często w Invikcie bo 3 mam genetyka, 10 pobranie krwi na raka i chyba tego dnia zrobię ponownie subpopulacje i 16 immunolog tak więc może uda nam się spotkać :-)

Acha przypomniało mi się, że pani immunolog powiedziała, że mam ładny poziom witaminy D (39,82), przyznałam się, że biorę cały czas więc powiedziała, że super i żeby nawet w ciąży nie odstawiać.

Smerfeta
a Ty robiłam homocysteinę? Bo mi immunolog powiedziała, że mimo, że mam mutacje w tym genie to mam homocysteinę niską czyli jest ok.
 
Ostatnia edycja:
Magda super! No nic no, w ciąży jesteś :-D niech maluszek teraz zdrowo rośnie!

Kasik faktycznie słabo z dr S :-/ chyba potwierdza się to co mój dr o niej mówił - jest dobra w temacie poronień ale nie przy niepłodności... Jakby co zawsze możesz do Maliny do Łodzi pojechać, to dostaniesz zlecenie na badania na ok 6 tysi zł ;-)
 
Kasik też bym wlewów nie robiła. Homocysteiny nie robiłam. Chyba powinnam dostać w du.pe bo ostatnio jestem mega zrezygnowana i nie potrafię zmobilizować się nawet do wykonania badań. Mam takie wrażenie że to wszystko nie ma sensu bo im dalej w las...
 
Magda boski wynik :) krew gratuluje , wiec jutro poprosimy siknąć na teścik ;)
Kadik z ciebie to prawie lekarz , wiec nie dziw sie ze pani dr była w
Szoku , sama sobie postawiłas diagnozę i leki tez wiedziałas jakie brać :) mam nadzieje ze pomogą :)
 
Magda, ja też bym się nie skupiła na Twoim miejscu:)
Smerfeta, dlatego ja się boję robić subpopulacje, bo jak wyjdzie coś nie tak, to kolejne badania, a im dalej tym więcej rzeczy znajdzie się co trzeba badać i leczyć. I rzeczywiście się odechciewa wszystkiego. Niestety decyzje co do badań są trudne - szczególe dotyczące badań za 6tys. :(

Kasik, nie znasz w okolicy dobrego gastrologa dziecięcego? Moja koleżanka poszukuje dla swojej córeczki a u mnie w mieście jest z tym problem, bo musi iść prywatnie, bo w szpitalu ogromne kolejki.
 
hej dziewczyny. Jestem po punkcji, no i moje czarnowidztwo się sprawdziło. Było 5 ładnych pęcherzyków, ale niestety tylko 1 komórka. Jak się zapłodni i dobrze rozwijała to podadzą mi ja w piątek. Ale nie mam dobrych przeczuć, jestem załamana. Całą drogę z moim M ryczeliśmy i w prawie w ogóle nie rozmawialiśmy. Nie mam siły :(
 
reklama
Do góry