reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczynki na wizycie niczego nowego sie nie dowiedzialam. Mam tak jak inne dziewczyny brac encorton 20 mg dziennie i powtorzyc badania. Jedyne co dobre z tej wizyty to pani doktor na moja mutacje genu spojrzala i na niska homocysteine i powiedziala, ze jest dobrze. Wydalam 150 zl zeby tylko recepte dostac bo przeciez wiedzialam co mi powie. Nie cierpie pisac z telefonu a w noteboku cos mi sie popierniczylo i nie moge odpowiadac.
 
Bibi, bardzo się cieszę że beta pozytywna ale wstrzymam się jeszcze z gratulacjami. Nauczona własnym doświadczeniem z niskimi betami jestem teraz bardzo ostrożna i nie ciesze się za szybko. Kochana powtórz bete za 2 dni i sprawdź przyrost bo on w sumie jest najważniejszy.
A nie napisałaś co Ci miła Pani na weryfikacji powiedziała? Bo myślę ze to samo co ja. Trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno i wierze że limit złych bet ja już wyczerpałam i teraz na forum posypią się tylko same wielkie wyniki.


Kasik, a Ty miałaś podwyższone NK? Bo mi profesrorek powiedział że jeśli jakieś badanie wyjdzie po za normę to mam przyjść, a jeśli nie to przyjsc w czasie @ przed krio.I teraz nie wiem, spływają mi wyniki, narazie jest w normie wszystko, NK też są niby w normie ale według "naszej" wiedzy to za wysoko.I teraz nie wiem co zrobić? Iść , nie iść na wizytę ?
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki ja dzisiaj bardzo późno ale ciekawość silniejsza niż sen.
Bibi moje gratulacje i mocno trzymam kciukasy za twoje maleństwo.
Aniu nie stresuj się Kochana bo to szkodzi maleństwom :tak:musi być dobrze i bardzo bardzo w to wierzę.
Madziu kciukasy za jutrzejszy dzień :tak:
Kasik super że wyjazd się udał i wreszcie wizytę masz za sobą ,mam nadzieję że w końcu dla nas też zaświeci słoneczko, nareszcie jakiś mały kroczek do przodu, ja jutro jadę zrobić badania oby ten cholerny encorton pomógł.
Trzymajcie się kobietki i powodzenia wszystkim w jutrzejszym dniu :-)
 
MAJ:

13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
13.05.2014 Mimozama podglądanko
13.05.2014 Bernadka punkcja

14.05.2014 Bibi wysoka beta
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 GizaS wizyta
16.05.2014 Bibi III weryfikacja
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
Bibi - dobrze, że beta wzrasta. Po cichu gratuluję, ale jeszcze się wstrzymam do ostatniej weryfikacji. Lepiej dmuchać na zimno:) Trzymam kciuki żeby wzrastała książkowo:)
AniaM, ja się na wynikach badań nie znam itd, ale tak jak piszą dziewczyny, skonsultuj z innym lekarzem. Trzymam mocno zaciśnięte kciuki za Twoje maleństwa, żeby było wszystko w porządku i żeby tylko skończyło się na strachu. Mam nadzieję, że dzieciaczki będą zdrowo się rozwijały.
Magda - &&&&& za ogromną betę:)
Bernardka, kciuki za punkcję - niech będą dobrej jakości pęcherzyki:)
mimozama - powodzenia na wizycie.

A ja obecnie czekam na @ i odwrotnie jak wszystkie mam nadzieję, że troszkę się spóźni:) W czerwcu muszę iść na wizytę przed crio i mam nadzieję, że to będzie sobota, więc @ musi przyjść później:-D
 
Krew oddana, wynik dostanę na maila koło 11 niby powinien być :)
Panie w labo też są zdania że taki wynik to musi być pilnie ;)
 
reklama
Magda, to teraz pewnie siedzisz jak na szpilkach:) no nic, do 11.00 trzeba pracować 1 ręką:) szkoda, że czas oczekiwania na betę tak się ciągnie:) A po transferze brałaś jakieś dodatkowe leki - tzn. heparynę, aspirynę, acard itp? Bo nie pamiętam:sorry:

Dziewczyny jak brałyście heparynę w zastrzykach, to ile razy dziennie? Bo ja planuję po transferze iść na zwolnienie na kilka tylko dni i wrócić do pracy, ale nie wiem jak to będzie z zastrzykami. Jest jakaś określona godzina? Czy to zależy ode mnie?
 
Do góry