reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hej Kobietki nie było mnie jeden dzień a tu tyle stron do nadrobienia :-D.
Kasik udanego wypoczynku, mam nadzieję że pogoda się wreszcie poprawi.
Madziu kciukasy na jutrzejszą weryfikacje &&&&&&&& i oczywiście za maleństwa Genny.
Dziewczyny w Invikcie nie robią subpopulacji w środy i w soboty,
a na Zakynthos lecę w sierpniu już nie mogę się doczekać ponoć przepiękne miejsce .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda, trzymam kciukasy za jutrzejszy wynik.Będzie dobrze :tak::-) !!!!! o 7.30 będę się przewracać na drugi bok ale sercem będę przy Tobie

Heiza, a ja zrobiłam subpopulacje w środę i to jeszcze w Gdyni... ma się ten urok ;-)
 
MAJ:

10.05.2014 Agaawa podglądanko
11.05.2014 Bernadka podglądanko
12.05.2014 anuszka wizyta przed crio
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
12.05.2014 AniaM odbiór wyników genetycznych
12.05.2014 Bibi II weryfikacja
12.05.2014 Agaawa punkcja
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
13.05.2014 Mimozama podglądanko
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 GizaS wizyta
16.05.2014 Bibi III weryfikacja
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
dziewczyny pytałam u siebie o te subpopulacje. Koszt - 180zł + 3 zł pobranie. Jednak zastanawia mnie fakt, czy oni muszą mieć jakieś określone normy dla starających się do dziecko? Bo pan mi powiedział, że mają normy takie jak firma im ustawiła, a specjalnych innych norm nie mają. To ja już sama nie wiem o co chodzi. Czy po prostu normy dla wszystkich są takie same, a my na to musimy inaczej patrzeć? nie wiem co robić. A i rzeczywiście samych NK nie robią, tylko wszystko, bo nawet jak zrobią to i tak płacę jak za całość.
A jakbym robiła w Inviccie to właśnie chciałam w sobotę:zawstydzona/y:

Magda - &&&&& za wysoką betę.
 
Magda trzymam mega kciuki! &&&&&&

Anulla ciężko mi coś poradzić. Planowałam iść z wynikiem do immunologa w razie gdybym miała wynik przy górnej granicy normy bo też tak mi się zdaje że dla staraczek jest ciut inaczej. Pozatym dziewczyny już tutaj to potwierdzały, czyli że powinnyśmy mieć wynik poniżej 15% więc chyyyba to jest ważne. Ale czy jest ważne w którym labo robi się wynik? Też nie wiem
 
Magda trzymam kciuki! Do 11 juz niewiele zostało! &&&&&

A ja juz po wizycie. Mam 12 pecherzykow 18-19 mm, jeden 24-25, kilka małych. Wiec wszystko pięknie sie rozwija. Punkcja w pn o godz. 6.30.

MiLego weekendu wszystkim zycze!
 
Magda trzymam mega kciuki! &&&&&&

Anulla ciężko mi coś poradzić. Planowałam iść z wynikiem do immunologa w razie gdybym miała wynik przy górnej granicy normy bo też tak mi się zdaje że dla staraczek jest ciut inaczej. Pozatym dziewczyny już tutaj to potwierdzały, czyli że powinnyśmy mieć wynik poniżej 15% więc chyyyba to jest ważne. Ale czy jest ważne w którym labo robi się wynik? Też nie wiem

no właśnie chodzi o te normy. W sumie to mogłabym zrobić u siebie, ale jak inne laboratorium ma inne normy, to nie chcę stracić 180zł. Może Kasik będzie wiedziała jak wróci:-)
 
reklama
Agawa piękne pęcherzyki :) ilośc i wielkość imponująca :) ale jaka pora punkcji wow!!!!
Magda czekam z niecierpliwością na twoją betę :)
A ja przeżyłam dzisiaj mega ból jajników , myślałam ze mi je rozsadzi!!!! obudził Mnie przed 6 rano,M dał mi cos przeciwbolowego ale męczylam sie z pół godziny i zasnęłam z bólu , na szczęście obudziłam sie bez bólu ale juz myślałam ze odwiedzę szpital :/
 
Do góry