reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dzięki dziewczyny.
Oby teraz przyrastała.
We wtorek zrobię bete w klinice bo muszę jeszcze receptę na lutke odebrać.
 
Dziś zrobiłam 3 zastrzyk z Gonalu i chyba trafiłam w naczynie krwionośne albo igła jakaś tępa była, bo nie dosyć że bolało to i krwi troszkę było, no więcej jak poprzednio. Dziewczynki czy to normalne że mnie jajcorki pobolewają tak szybko?W sumie to dół pleców chyba najbardziej.
 
Czyli normalną reakcję mam.
Od niedzieli mam Cetrotide mam zastrzyk brać zawsze o 12 a w Poniedziałek będę w drodze do Poznania w Autobusie i nie mam jak zrobić. Pisałam do lekarza o tym ale nie odpisuje. Mogę zrobić zastrzyk o 9:00 lub jak będę na miejscu o 15?
 
reklama
Do góry