reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Genna, przede mną miała punkcję pacjentka też Twojego doktorka i też przychodził i pytał jak się czujemy. Mój dr niby też był u mnie, położna tak mówiła ale ja nie wiem może spałam ;)
 
reklama
Anulla przy pierwszej punkcji pani doktor dwojga nazwisk nie była u mnie ani razu ale położne przychodziły chyba co pół godziny i były bardzo miłe. Natomiast przy drugiej punkcji dr Z przyszedł raz z info o ilości pobranych kumulusów, z rozpiską lekówi tp. Nie musiałam już iść do niego do gabinetu po tak jak u dr dwojga nazwisk. Położne w Invikcie chyba wszystkie są bardzo miłe, bardzo dobrze wspominam taką wysoką rudą i niższą starszą chyba też rudą. Nawet jak byłam ostatnio na wynikach to ta starsza spotkała nas na korytarzu i się miło przywitała

Genna większość naszych znajomych ma już dorosłe dzieci, jednym się niedawno urodziło (nowa dużo młodsza partnerka naszego kolegi) ale to jest takie super dziecko, że wszędzie je mogą zabrać, mała Ania była już z nami na wczasach na Majorce i w Egipcie i na wyjazdach w Iławie i Ostródzie :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Genna super wieści! :-) niech maluchy dalej mocno rosną :-)
Chyba wleze Ci w walizkę i zabiore się z Tobą na grecką wycieczkę ;-) A co do doktora to nawet pozwolił mojemu M wejść do pokoju do leżakowania po punkcji mimo że były tam jeszcze inne pacjentki. Wiadom, tylko na chwile ale dzięki temu mój M dowiedział się że mamy 4 słabe kumulusy.

Kasik wychodzi na to że te badania to to samo. Kojarzę że u Ciebie w tym wyniku subpopulacji było coś z NK prawda? Miłego wyjazdu życzę :-)

Fasolkowa trzymam kciuki! Daj znać jak się czujesz po zabiegu

Dziewczyny chyba jest coś takiego jak przerost endometrium ale nie jestem w stanie nic o tym napisać bo nie znam się. Wydaje mi się że jeśli poziom PRG będzie ok, tzn nie za wysoki, to z endo chyba wszystko ok, ale to tylko moje domysły
 
Kasik, no ja po punkcji musiałam iść do tej pani i wtedy mnie wkurzyła, a jeszcze przez nią musiałam wracać się do kliniki, bo zapomniała dać nam do wypisania oświadczenia co robić z 8 komórkami, bo 6 zapładniają a pobrali 14. W sumie to nie spodziewałam się, że ktoś przychodzi po punkcji - w sensie z lekarzy. Ja już nie kojarzę położnych po kolorze włosów. wtedy była trochę starsza właśnie. A przy transferze była teraz taka czarna. Bardzo sympatyczna i zaczepiła mnie na korytarzu i dała instrukcje do kiedy pić wodę. Rzeczywiście one są super:) Przed zastrzykiem domięśniowym młoda pielęgniarka, czy położna zaznaczyła mi nawet miejsce, gdzie powinien być zastrzyk:-D

Smerfeta, wyniki PRG miałam ok, ale te endo. Może związane to jest z innymi uwarunkowaniami mojego organizmu. sama nie wiem:confused:
 
Anulla, jadę jutro ;) labo o 7:15 otwierają i będę już pod drzwiami czekać ;)
Boję się jak cholera.
Mój mąż bardzo się nastawia na pozytywny wynik, ja staram się nie stresować i nie gdybać ;)
 
Kasik będzie fajnie, zobaczysz. Sam fakt, że wyjeżdżacie. Ja niestety nie mogę sobie na to pozwolić, chociażby ze względu na pracę męża. A kasę na jakikolwiek wyjazd pożarł nam samochód - wczoraj odebrałam auto po wymianie rozrządu:-(. Teraz to nam chyba tylko wystarczy na wyjazd do Gdańska do kliniki:-D

czyli Smerfeta skoro miałaś również w wynikach badane limfocyty itd, to oznacza, że trzeba robić całą subpopulację, no to nie po mojej myśli.
 
reklama
Genna z całego serca polecam Zakynthos, byłam dwa lata temu o tej porze i było super:tak:przepiękna wyspa
 
Do góry