reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Mam bidon z Canpol faktycznie. Mówilyscie że można nauczyć dziecko pić z niego jak się ma soczek że słomka, a kojarzycie czy są takie wody? W sensie nie soczek bo nie ma.soczku który mogłaby Agatka wypić bo jabłka nie moze
 
reklama
Potwierdzam rozmiarówkę z 51015! Ja Kubie kupowałam kurtkę (wrzuciłam wam kiedys) rozmiar 68 (wtedy nosił Dokldnie 68), a ona tak naprawde dobra zaczęła byc dopiero niedawno... ;)
Body ze smyka sa do D.... ;) rozciągają sie wszerz.
Ale mam jedne spodnie dresowe ze smyka i one sa ok.
Z hm zaleyz jaka seria, bo sa te bio bawełny itp. I w nich tez wtedy rozmiarowki bywają dziwne

Podpinam sie pod pyt, ktore zadała Pumelova. Ja nie chce za bardzo podawać soków, wiec tez wolałabym sprobowac z woda albo herbata
 
Ja nie widziałam wody ze słomką, ale mój się nauczył pić z bboxa, pijąc wodę z butelki, takiej małej dla dzieci z tym takim dziubkiem. Musiał lekko zassać, ale woda i bez tego leciała. Potem od razu dałam mu bboxa i załapał od razu.
Możecie dziewczyny wziąć taki soczek, rozciąć, wylać sok, wlać wodę i dać. ;) Albo po prostu nalać wody do kubka, włożyć słomkę i trenować ;)

Ola, ja mam dwie pary dresów że smyka. Jedne są ok, a drugie się mechacą strasznie. A to taki sam model, tylko inne kolory ;)
 
Ja lubie c&a wydaje mi się że ta bawełna jest mega miła i porządna. Mam sporo ciuszków z hm i są spoko, bawelna w bidziakach taka ciensza mi sie wydaje. Ze smyka też mam trochę ciuszków body szczególnie i muszę powiedzieć że nic a nic mi się tam nie rozciągnęło, niektóre są strasznie długie ale nic nie zmieniło swoich kształtów. 51015 jest dziwne, ciagle maja promocje ale jak sie spredza cos dzien po dniu to sa rozne ceny tych samych produktów [emoji6] a jakość mnie nie powala tam, mialam poczatkowe ciuszki do 68 i jakość nierówna tak jak rozmiary.
Podobno bombowa jakość jest ciuchów Next ale jakoś się nie złożyło jesCze żebym tam coś kupiła. A no i TKMaxx mam bodziaki to są podobne do c&a.

A może można też wziac szklanke wody i zwykla slomke tylko ja uciąć zeby byla krótsza żeby szybciej polecialo i efekt był. Slabiej zassac trzeba i nie zniecheca.
 
Ostatnia edycja:
Jagoda pila tak ze zwyklej slomki koktajl truskawkowy .

Body z next mam i sa faktycznie fajne ale ja mam z lumpa bo cena normalnie odstrasza.

Ja ciagle sie zastanawiam nad bboxem bo cena nie mala a moja potrafi pic ze wzzystkiego prakrtcznie jedynie chodzi mi o to by sie nie wylewalo bo jak daje jej samej pic np w wozku to ona potem sie bawi nim i wszystko dookola mokre.
 
Poranna burza nie, nie pije sama z doidy.Woli jak mama trzyma:) zresztą ona jeszcze nie ma takiej pewności w rękach to by sobie raczej prysznic zrobiła:)
Kylesa wzięliśmy to siedzonko ale nie wiem czy nie oddamy, ona faktycznie nie nadaje się do niego jeszcze.Chodziło mi o to, że może będzie mi ją lepiej karmić ale ona leci na boki i do przodu także póki co fotelik się sprawdza.A nóżki zwisaja w nim.
Ubranka z nexta są mega dobrej jakości.W większości podostawaliśmy bo nie są tanie i nie mogłabym sobie pozwolić ale po wielu wielu praniach są jak nowe.
 
C&a najlepsze body jakie miałam. Nic się nie zmechacilo, nie rozciagnelo, kolor nie spral się a bawełna nieco grubsza niż w h&m i wszystkiech innych. Teraz jak będę robić wyprawkę to od razu wezmę z c&a jeśli są kopertowe.
 
Linoone rozetne tak jak piszesz. Bo tylko kartonik jak ścisne to poleci do rurki.
Ola jak znajdę coś lepszego to ci dam znac[emoji4]

Moja nie kuma zwykłej słomki, ale może próbuje

Co do jakości to nie wiem, bo mam głównie z pepco, one są najgorsze, a tak to nie mam uwag ani do f&f, ani do c&a, h&m, smyka, cocodrillo. Wszystkie spoko. W 51015 nic nie kupiłam
 
@Judith_ zamówiłam nosidło lennyup, ja która ostatnio pisała, że przeciwna jestem nosidłom. :p
Dałam 700 zł, bo kupiłam jeszcze nakładki na pasy naramienne, jeszcze tylko wózeczek i fotelik plus parę innych gadżetów i będziemy gotowi na wczasy, ale to za następną wypłatę. :happy::-D
Ale wszystkie rzeczy co kupowałam od początku, ubranka, zabawki, krzesełka, wózki, wszystko się przyda na kolejne dziecko. :tak:
 
reklama
@Judith_ zamówiłam nosidło lennyup, ja która ostatnio pisała, że przeciwna jestem nosidłom. :p
Dałam 700 zł, bo kupiłam jeszcze nakładki na pasy naramienne, jeszcze tylko wózeczek i fotelik plus parę innych gadżetów i będziemy gotowi na wczasy, ale to za następną wypłatę. :happy::-D
Ale wszystkie rzeczy co kupowałam od początku, ubranka, zabawki, krzesełka, wózki, wszystko się przyda na kolejne dziecko. :tak:

Pokaż jakie wybrałaś [emoji5]
 
Do góry