reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

To tylko ja mam bidon Avent? :) Jest super, minimalna siła ciągnięcia także młody od razu załapał o co chodzi :) mam też z canpola ale zdecydowanie jest trudniejszy i na start nie polecam, mimo że młody już rozumie idee to z canpola za bardzo nie umie pić.
 
reklama
To tylko ja mam bidon Avent? :) Jest super, minimalna siła ciągnięcia także młody od razu załapał o co chodzi :) mam też z canpola ale zdecydowanie jest trudniejszy i na start nie polecam, mimo że młody już rozumie idee to z canpola za bardzo nie umie pić.
Ja mam chyba z Canpol, może dlatego nie ogarnia. Spróbuję avent w takim razie.
 
Równie dobrze można podać jakiś pierwszy lepszy niedzieciowy bidon. Ten canpola to chyba jest bidon niekapek? Dlatego trudniej się ciągnie, tak jak b.boxa
 
Jagoda ma canpola ale cieknie mi za bardzo musze cos innego kupic.
Zastanawiam sie nad tym bboxem.
Czy jest cos innego niekapiacego?
 
@Judith_ mam pytanie odnośnie nosidła lenny lamb, bo teraz patrzę na allegro.
Jak się nazywało twoje nosidło, bo na allegro są moje pierwsze nosidło albo moje drugie nosidło i nie wiem o co chodzi. Są po 300 zł. Ile twoje kosztowało?
 
Moje kosztowalo jakieś 500 zl to jest „lenny up” jest ono regulowane - co było dla nas mega ważne. Zakres kilogramowy ma do 20. Reguluje się ten panel po szerokości w którym jest dziecko, wystarczy nam na dłuugo, to moje . Link do: Nosidełko LennyUp, splot jodełkowy, 100% bawełna , rozmiar standard, MAŁA JODEŁKA ILUZJA. (Niebieskie ale dla dziewczynki)
Moje pierwsze to rozmiar baby - nie wiem do ilu kg przeznaczone
Link do: Moje Pierwsze Nosidełko Ergonomiczne - GRAFIT, splot jodełkowy, 100% bawełna , Baby Size, Druga Generacja
Moje drugie to rozmiar todler Link do: Moje Drugie Nosidełko Ergonomiczne - SZMARAGD, splot jodełkowy, 100% bawełna , Toddler Size, Druga Generacja
Lepiej zgłębić temat u nich na stronie mają tam sporo info a cenowo nie odbiegają widzę od tych z allegro. Wydaje mi sie ze te moje pierwsze i drugie nie są regulowane. Cena też zależy od wzoru splotu (to są nosidła chustowe więc i ta sama tematyka splotów i gramatur się powtarza). To co nam ten doradca mówił to żeby nie kupować czarnych nosideł.
 
reklama
Do góry