reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
@Przyszła_Mamusia ja kupiłam w sklepie tego doradcy, bardziej mi sie oplacalo bo na 4 dni wypozyczylismy nosidlo i cene wypozyczenia on odejmowal od ceny nosidla wiec bez sensu bylo placic jeszze raz. Ale jakbym nie miala takiej opcji to zamawialabym na ich stronie.

Tak ja mam to niebieskie z facetem na zdjeciu [emoji12]
 
Ola W i jak po czasie oceniasz joie? Dziś byłam w świecie dziecka i się w nim zakochałam :-D obecnie urabiam męża, bo wg niego nasz x lander x move jest ponad wszystko, ale już powoli coś idzie w dobrym kierunku :-D
 
Nika999 ja tez mam x mova...i tez zastanawiam sie nad zmiana-
Co prawda chyba raczej nie zdexyduje sie na joie. Zastanawaiam sie nad greentom ? Albo reaxco citylife. Najpierw jednak chce pojechac do sklepu i objerzec na zywo.

Dziekuje dziewczyny za informacje o ciuszkach. C&a jeszcze nie mialam niegdy. Czas wyprobowac.
 
Nika poki co nie ;) nadal uwazam, ze amortyzacja jest megaaaa.
I nadal uwazam, ze cena za wysoka :p ze w the cenie mozna było zrobic pewne elementu solidniej ;) ale akurat amortyzacja jest super
 
reklama
Do góry