reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

Zuza znalazłam te promocje na pieluchomajtki to Rossmann :) byłam wziąć obiadki bo jest 3+1 gratis.
Od jutra pielęgnacja dziecka 2+2.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia widzę w aplikacji że jest promocja na pieluchomajtki ale tylko rozm.3 a Dominik nosj 4 ;) Może od jutra coś będzie. Kupiłam 2paczki jak była promocja więc jeszcze mamy w zapasie, ale za taką cenę byśmy dokupili na potem. A co do jedzenia do podobnie jak u nas,takie próbowanie na razie:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tylko przez pierwsze 2 dni tak robiłam. Ale tylko mu smakami natobilam i był większy lament niż jakbym w ogóle nie dała. Więc daje mu tyle ile chce więc ma jeden warzywny posiłek, ale tylko tak daje warzywa które już zna
 
Misia po 2 tygodnaich od wprowadzenia warzyw mozna mieso.Ja mojej daje juz prawie 1.5 tygodnia warzywa wiec akurat tak wyjdzie .
Miala ponad 5 miesiecy jak zaczela.

Zuza brokul smakowal barzdzooo chuba najlepiej ze wszystkich ale ja wygodna i daje sloik poki co

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza87 widze ze rozkminiacie ulotle i pieluchomajtki to jest ulotka z INTERMARCHE nie z Aucha wazna od czwartku wczoraj [emoji4] polecam apke moje gazetki zawsze jest sie na biezaco. Pozdrawiam
1512768823-a4197758b6850e16-aaaaaa.jpeg

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tam jest tak troche rozmazany obraz i fakt mozna by pomyslec ze auchan tu ch i tam ch wazne ze zguba sie znalazla [emoji6] a swoja droga te pieluchomajtki jakos zawsze byly dla mnie mniej chlonne no i zima jak chlodno a chcesz szybko przebrac to musisz dziecia z rastopek czy spodenek calego rozbierac bo to nakladasz jak majty a jednak pieluszke zsuniesz spodnie ciach pielucha i juz no i z kupa tez juz ktos pisal ze jest lipa potwierdzam. Fajne do nauki sikania ale na codzien mi nie pasowaly. A do nauki jeszcze daleka droga przed nami [emoji4]

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry