reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

Misia a gdzie to kupił?

Dziewczyny ja dziś w lidlu kupiłam chustę tkaną za 69.90 [emoji39]
Ja sie nie znam na chustach ale myślę, że na noszenie okazyjne od wielkiego dzwonu się sprawdzi [emoji5]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ekstra. Ja sama uwielbiam takie światełka, zamówiłam swojej taki projektor na ali, ciekawe jak się będzie sprawował na żywo

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam coś takiego z chicco ale młoda nie jest zainteresowana,może dlatego że to sie nie rusza, po drugie to światło i dźwięk jest drażniące jak dla mnie

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Możecie mi doradzić która gra planszowa jest fajniejsza Eurobiznes czy Monopoly?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje mi sie ze jakas edycja monopoly dla mlodszych nie wiem czy eurobiznes nie bedzie za nudny.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monopoly:) teraz jest tyle wersji że szkoda gadać.Ja chcę kupić krainę lodu dla córki koleżanki, u której dziś byłam.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry