reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

reklama
Ja nawet nie pomyslalam jeszcze o katarze nie mam nic ani katarka ani fridy ani soli.Takze do szpitala tymbardziej nie biore takich rzeczy..

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to chcecie używać tego tylko w przypadku kataru czy na co dzień ?? W szkole rodzenia nam mówili o codziennej pielęgnacji nosa stąd moje zapytanie :D
 
Jenny mam zwykły monitor i porównywalnie dużo bardziej mi odpowiada. Plus to dwie tacki na criba i do łóżeczka na start. Do Angela kupiłam dodatkową. Fajnie się montuje, choć ponoć do tych typu chicco etc juz ciężej choć jest specjalny dodatek.
Nie kupiłam z niania, bo używam kamery z Motoroli, wiec zbędny wydatek.
Angel nas wkurzal do tego, czasem coś sygnał gubil etc.

Mamusia miałam inny model :)


To do noska, to przyszlosciowo. Nigdy nie wiadomo kiedy się coś przytrafi.
Nie używałam nigdy do codziennej, gdy nosek był czysty.
 
Dziewczyny nie dajcie sie zwariowac. Po co gmerac temu biednemu dzieciatku w nosie od pierwszych dni jego zycia. Jak zauwazysz ze cos mu w nosku przeszkadza a po kapieli nos sam sie nie oczyscil to mozna wpuscic kropelke soli ale bez przesady zeby go chodzien meczyc i to jiz w szpitalu. A katarek to tylko przy katarze po co bez.
Co oni w tej szkole rodzenia opowiadaja chyba jakies specyfiki chca rodzicom wcisnac a to do oka a to do ucha same hity


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Też mnie zaskoczyła ta codzienna pielęgnacja i gmeranie w tym nosie specyfikami na co dzień, ale zawsze wolę się doinformować od osób, które już miały z tym do czynienia bo teoria a praktyka to dwie różne szkoły :)
 
Mamusia muminka nie daj sie jak juz urodzisz bedziesz wiedziala najlepiej co Twojemu dziecku potrzeba a w razie watpliwosci chetnie sluzymy rada ja Was czytam ale jak juz kto inny odpowiada to nie powielam ale dzis z tym nosem to nie moglam juz sie powstrzymac sorrki [emoji5]

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
reklama
Wendy no dokladnie.Moj Jas urodzil sie w marcu to jeszcze wiosna pogoda rozna ale mu nic w nosie nie gmeralam..a teraz lipiec to juz w ogole mysle ze nie bedzie potrzeby jak jakas "koza "bedzie wystawac to sie wyciagnie i tyle ale nie zeby codziennie ..w razie W mam sol.

Fride z Jasiem kupilam jak mial chyba z pol roku i dostal pierwszego kataru.
 
Do góry