reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

reklama
Linooneee!

Ja tez go na stronce ikea wyczailam i sie czaje jak czajnik, ale nie ma o nim zadnych opinii...
Chcialam babybjorna, ale kasa spora...

Kupujesz?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ja też chciałam babybjorna, ale nie kupię na pewno, bo za drogi.

Ten wygląda fajnie, tylko właśnie ten brak opinii.. jak będę w ikea to go sobie wymacam i jak będzie spoko to prawdopodobnie wezmę.. to nie taka duża kwota, a jak dzidź będzie w nim leżał okazjonalnie to chyba nic się złego nie stanie [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ja też chciałam babybjorna, ale nie kupię na pewno, bo za drogi.

Ten wygląda fajnie, tylko właśnie ten brak opinii.. jak będę w ikea to go sobie wymacam i jak będzie spoko to prawdopodobnie wezmę.. to nie taka duża kwota, a jak dzidź będzie w nim leżał okazjonalnie to chyba nic się złego nie stanie [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
On chyba nie ma regulacji tego oparcia co?
Babybjorn nawet uzywany drogi...[emoji21]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jak chialyscie to wrzucam moje zakupy pepcowe.
1496692820-aaaaaa.jpeg
1496692828-aaaaaa.jpeg
1496692835-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
On chyba nie ma regulacji tego oparcia co?
Babybjorn nawet uzywany drogi...[emoji21]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba nie.. ale nie widziałam go na żywo. Też patrzyłam na olx na używki, ale ceny są kosmiczne. Nie ma szans, nie wydam tyle na leżaczek ..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol kieca super :) jaka cena jeśli mogę spytać, były inne wzory?? Muszę coś wymyślić na roczek.
Sukienka w cenie 39.99 były jeszcze czarne długie. Ale czy ten sam krój to nie wiem bo ja wolę jasne rzeczy. Jutro założę coś z tego i fotkę zrobię na brzuszkowe bo jakiś czas temu dodawałam. ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oglądałam ten leżaczek na żywo i fajnie wyglądał.
Jutro będę w Ikei to sprawdzę jak z regulacją.
U nas już było po temacie bo leżaczek mamy z bb i to z tym pokrowcem o którym marzyłam, bo zwykle mi się nie podobają.
Ten ikeiowy pokrowiec ma recznikowy, taka frote w dotyku do tego ale to można uszyć nowy, swój. Pomacam jutro i napisze :)


Pieluchy bym zostawiła na scierki, my tak zrobiliśmy. Tetra jest tania :)
 
reklama
Do góry