reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

Dzięki Kasiulka:) ciekawe rzeczy, muszę poczytać

Megan dzięki to się muszę upomniec..

Kylesa dzięki za opinie.:))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pola, fajna ta karuzelka :)
A takie montessori to można samemu chyba zrobić.
Ja nie kupuję na razie żadnych zabawek, liczę że to dostaniemy w prezencie w nadmiarze. ;) Oo oprócz Szumisia, bo jego chciałam mieć od początku i kupuje go dla wnuka moja mama.

Do mnie przyszła pierwsza paczka z allegro, smoczki Lovi, prześcieradła i ochraniacz do łóżeczka. Zamawiałam w poniedziałek rano, dziś dostałam. U sprzedającego flaming24, polecam :)
 
Do mnie natomiast przyszła butelka - mimo wszystko stwierdziłam że kupię medela calma - zobaczymy jak się sprawdzi ale z wyglądu i obczajki jak się zachowuje z wodą jestem zadowolona nawet bardzo :D
 
Ooo Aim, ja też zamówiłam calme, tzn. w komplecie w laktatorem. U mnie ma być jutro to też sobie potestuję ;)
 
Megan - u Ciebie Marek a u mnie krazy kurier Boguś[emoji1]

Misia - dobry pomysl z tymi pojemniczkami, bez kitu[emoji6]

Zaczynajoo sie zakupki[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelov nie ma czego naprawić rączka jest sprawna tylko porysowana mega:( też płaciłam przy odbiorze oglądałam fotki na ktorych nic nie było widać itp...
 
Megan jak się upomnialam to już miałam telefon, maila, smsa i jutro powinnam mieć paczkę [emoji16] u mnie z dpd jeździ chyba kurier Pawel:D

Pola Dzięki!

Linoone też chyba zostawię to na prezenty :D

Aim ssalas?:D

Tymuniek mówi się trudno:) ważne że wartości użytkowej nie traci;))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie wieszala duzo zabawek na raczce, ale nie ma to znaczenia do uzytkowania ;)
A jak bardzo Cie to denerwuje kup sobie taki "ochraniacz" na raczke. A i latwiej bedzie Ci sie nosic
 
reklama
Do góry