reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

Linoone też u tego użytkownika kupowałam. Ja nie kupuje póki co szumisia, mam szymiaca karuzele, a na wyjście YouTube musi starczyć :)
AAggAA no dzięki, tak mnie natchnęło że wygląda tak samo to się nada. Właściwości chemiczne też odpowiednie.
Aim pudło moich cudem odnalezionych letnich butów nie pomogło to liczę że te Twoje sandałki podzialaja. Dziś ostatnie zakupy internetowe.
1.Bella mamma, majty siatkowe, gaziki, wkładki laktacyjne, no i jednak pościel-mam gdzie trzymać to poczeka.
2. Tapicerka do fotelika - czy takie przykrycie na nóżki na zimę do fotelika się przydaje?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nika super to z Ikei! Ale gdzie to zawiesic, na suficie?:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nika, mam tą karuzelke na mojej liście zakupów. Tylko właśnie nie wiem jak ją zawiesimy. Mąż będzie kombinował. [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie mogę znaleźć nazwy tego preparatu do pępka co polecacie..robię właśnie listę co kupić w Polsce..proszę napiszcie nazwę tego specyfiku..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex _87 octenisept :-) akurat dziś zakupiłam :-)

Właśnie w domu do nas dotarło, jak to zawiesić :p w szale zakupów nie myśleliśmy o tak przyziemnych rzeczach;-) ja chce haczyk w suficie i na żyłce, do męża moja opcja jakoś nie przemawia :p

Dziś mnie jeszcze poniosło w c&a bo kupiłam ocieplane spodenki na rozm 80 :p ale są super jakości i kosztowały...12,90
 
Nikaa masz juz ten chicco ? :) ja czekam na obszerna fotorelacje i opinie :))

Ps czy apropo zakupow ktos tu bedzie sie łasił na bankowanie - krew pepowinowa ?
 
reklama
Właśnie do tej pory mi nie wysłali, już od poniedziałku na nich psioczę, ale dziś dopiero dotarło do mnie, czemu ;-) zamówiła jeszcze kilka drobiazgów i przez roletki do samochodu wysyłka ma być w ciągu 5-7 dni roboczych :-( a ja czekam i czekam... bo tylko czas oczekiwania na łóżeczko sprawdziłam 24h ;-)

Mnie jakoś krew pępowinowa nie przekonuje, na początku się nakręciłam, że będziemy bankować, ale jak głębiej poczytałam, to jednak daruję sobie.
 
Do góry