reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

Pumelova tak jak Pola napisala po jakims czasie Taki dzidz wychodzi z wyalienowanego swiata dla niego to mega szok wiec lepiej na raz mu nie fundowac:-)
Mozna spokojnie poczekac z kupnem albo moze ktos w prezencie kupic czesto sie pytaja czego nie ma co potrzeba.
 
reklama
Pola, jak dla mnie identyczny jak z Ikea, dodatkowo kolor i rodzaj materiału można wybrać, więc łatwiej dopasować do swoich potrzeb.
 
My butelkowi, używany zawsze sterylizator ale zwykły, elektryczne się psują.
Mam nawet z Miltona osobny, podręczny do smoczka bo brzydzi mnie wycieranie upadnietych czy używanych.

Podgrzewacz kupiłam dopiero teraz, dokładnie 2 z TT. Szybciutko podgrzewaja, potrzebuje do auta bo te wszelkie opakowania są do niczego.
Za to metalowa butla z tt jest ponic niezła jeśli chodzi o trzymanie ciepła.


Karuzela zależy.
Córka uwielbiala misie z fishera z projektorem.
Syn dostał taka sama i nieznosil. Kupiłam z Tiny lova i juz lepiej, lecz fanem tego wynalazku nie pozostał.
Nie spiesz się z zakupem rzeczy, które używa się później.
Czasem wychodzą fajne nowości a tu już mamy :p

Aa i patrz na mongowanie. Różnie się montują i np. Do trawela jest gorzej zaczepic.
 
Dzięki, to nie kupuje:) zostawię coś na prezenty[emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój podgrzewacz też szybko podgrzewa i w razie gdyby ktoś się decydował to polecam patrzeć na czas w jaki ma to robić bo przedział jest 20 min do 3-4 min. Te co robią 20 to w ogóle szkoda kasy nawet na używane bo rzeczywiście w garnku może być szybciej.

Co do karuzeli to była przy kołysce którą dostaliśmy ale bez zabawek także jednym z planów na to moje wolne jest uszyć 3 zwierzaki do niej :D
 
Widze dziewczynki ze temat butelki i stanikow i prania.
Wiec u mnie bardziej na luzie nie pralam wozka nowego mozna go przetrzec gabka troche albo wywietrzyc na materacyk przescieradelko to i tak buzia nie dotyka nie wiem ja z tych mnie strachliwych.
Staniki nosilam zawsze usztywniane tylko wieksze rozmiary a w domu przewaznie bez stanika ale ja mam mini rozmiar to wiecie mowi samo za siebie [emoji4] wiec mysle ze nie ma co sie bac kupic stanik po tyg nawet od porodu nic sie cycakom nie stanie do tego czasu [emoji6]
A butelki uzywalam tt i avent glownie ale teraz juz wiem ze karmienie od poczatku mieszane bedzir bo lakatacja moze byc slaba wiec inwestuje w calme zeby ssak prawidlowo ssal piers a nie sie rozleniwil [emoji4] alejak juz bedzie tylko butla to obojetnie czy tt czy avent.
Podgrzewacz tez mam.z aventu tylko stara wersja jakas bardzo sybko.podgrzewa ale butelka tt w niego nie wchodzi.
Sterylizator mam z tt i jest ok nie pamietam.ile ale kilka minut 3 czy 5 i wszystko wysyerylizowane bez niego jak bez reki.


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Ostatnia edycja:
A ja nam pytanko czy zamiast tych specjalnych pojemników na mleko mogą być takie na mocz (a prawidłowo na próbki biologiczne) Mam ich bardzo dużo z pracy, są chemicznie obojętne, można w nich mrozic do -50, do tego są szczelne. No i koszt 24 grosze sztuka aseptycznych, są autoklawowalne więc można sterylizowac, tylko po co jak takie tanie. Ewentualnie sterylne za 40 gr.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry