reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Jest twardszy od mojego poprzedniego wózka, ale jest mega fajny. Wg mnie amortyzacja działa właśnie tak jak powinna, jest sztywna ale działa, dziecka mi nie wytelepało ;) dzięki temu jest stabilny a wiesz niektórzy wyobrażają sobie że amortuzacja ma byc tak miekka jk w anex’ie a jednoczesnie dziwią się, że wózek z cięższym bobasem się telepie ;)
Mówisz, że xmove ma inną amortyzację?
 
Misia i po dołach i ciężkich terenach wiejskich nic a nic noe trzeszczy ani stuka? Bo u mnie kółka tak dają czadu na nierównościach, że aż tęsknię za x move który w garażu czeka
 
Tak zrobię, muszę Emilke poprzymierzać:)
Jedź sobie do Kato, tam są 3 sklepy z wozkami gdzie masz mega wybór. My mieliśmy wybrany jeden wózek ale jak jeździliśmy po sklepie to się okazało że mój kopie w rurke między tylnymi kolami- na szczęście to wyszło w sklepie bo by nie mógł.prowadzic wózka. I kupiliśmy taki w którym dużo lepiej siedziała.
Bobowozki, megaurwis i fido - sklepy
 
Ja również mam Mytraxa i jestem bardzo zadowolona :) Tak jak Misia mam granatowy i jak tylko Dominiś zje coś w wózku tak zaraz trzeba czyścić bo wszystko widać.
 
Ja mam ten szary i pod kątem brudu polecam :p młody jak coś wklei to tylko rozszerza melanż wózka :p ale wykładka jest czarna i od razu widać
To ja już nie wiem :-\ może mi się jakiś trefny model trafił :-( muszę mężowgo jutro poprosić żeby go obekrzał
 
reklama
Nika mozna kupic wkładki filcowe. Niektóre modele tak maja - tak mi odpisali. SCzegolnie na kostce i jak szybko sie idzie. Polecaja wtedy wkładkę filcowa
 
Do góry