reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Misia a noe trzeszczy Wam? Też go mam i jest bardzo głośny, nie wiem czy tylko mój tak ma?
Kasia mamy x lander x move w nim jest pozycja pionowa w stosunku do joie mytrax
 
reklama
Misia - widziałam już mytraxa w akcji (pozdrawiam Inke! [emoji2]) i rzeczywiście daje rade [emoji4]. Zobaczymy jak nic alternatywnego nie znajdę to może rzeczywiście się pokusze. Cały czas wracam do swojego 1 typu czyli tego espiro sonic air (tylko, że jak patrzę po opisach i innych aukcjach gdzie ogłaszają się ludzie którzy go użytkuja, to właśnie chcieliby go zamienić na snapa [emoji23]).
 
Aga ja tez przez chwile o nim myslalam ale on ma chyba dość nisko rączkę - po przymiarce dla mojego P za nisko. Mamy snapa (jako lekka spacerowke) i tam jest wysoko raczka.


Kasia tak jak Pumelova mówi, na żywo trzeba ogarnąć, tak tylko da się zweryfikowac. Poza tym każdy może mieć inny pogląd. Ja między innymi dlatego nie zdecydowałam się na baliosa jak pojechalm go kupic, bo tam to oparcie jest pod dziwnym kontem. W xlnderze mam duzo bardziej pionowo. Nie jest to 90 stopni, nie wiem czy takie są, ale jest bardzo zblizony.
 
Judith - w sonic jest nisko rączka? Hmmm... Bo to, że snap 4 nie ma regulowanej to wiem (jedynie trend ma).
Piszesz o xlanderze [emoji2], którym? Obecnie jeździmy jeszcze x-movem, ale chciałabym coś bardziej kompaktowego.
 
Aga xpulse, jest bardziej kompaktowy po zlozeniu siedzisko ze stelazem oczywiscie niz joie dlatego bogrzebal moje plany zakupu joie [emoji23]

Snap nie na regulowanej (ja nie mam trenda) ale jest dosc wysoko a w sonicu jest nizej albo cos pomieszalam ale wydaje mi sie ze tak wlasnie bylo
No cóż, trzeba i siebie i bobasa poprzymierzać [emoji6]

Edit: Aga sprostowanie, zwykly sonic ma nisko (albo malo wygodna) raczke, Ty piszesz o air, moze tam inaczej jest:)
 
reklama
Do góry