reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Wrrr, skasowałam swoją odpowiedź.

Kasia, to może popatrz za jakimś używanym. Przecież za jakiś czas możesz wrócić do mutsy.
W optimo podoba mi się opcja wymiany kół na pompowane.

Misia - ja już gdzie nie popatrzę to Joie albo greentomy [emoji23]. I coś mnie tak wewnetrznie powstrzymuje przed nimi.
 
Czasamimusze naoliwic koła po tym jak coś miałam w nie skręcone. Ale za taką cenę nie jest zły :) daszek duży. Oparcie się reguluje, jest lekki. Tyle że na miasto jest ok. Ale jeśli gdzieś po lesie jeździć to on nie ma pompowanych kół.
 
Żałuję, że nie kupiłam valco baby snapa 4, jak był dostępny w mojej okolicy za 450 zł. Wtedy bym jedynie terenowy dodatkowo rozwazyla
 
reklama
Do góry