reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

I łazienka,Wielka i nieustawna,płytki mi się za bardzo nie podobają ale była robiona na końcu i fundusze już stopniał,starczyło kasy tylko na takie
1485434397-aaaaaa.jpeg
1485434405-aaaaaa.jpeg
1485434424-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tea - przepiękne masz mieszkanko! Bardzo mi się podoba [emoji3]. No i jaka przestrzeń - wow!
Kawał dobrej roboty zostało odwalone, i to w tak krótkim czasie.
Mogę zadać niedyskretne pytanie - w jakiej kwocie zamkneliscie się z remontem?
Też nie wiem jak podolamy finansowo z całą wykonczeniowka. Z pewnością też nie będę szalala z płytkami, tymbardziej, że moda co rusz się zmienia.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim, truskawka - co do kosza to wydatek nie jest problemem, zastanawiałam się nad sensem. Fajne to co wrzuciłaś truskawka, może się skuszę na takie jeżdżące cudo żebym mogla wozić po domu ale chciałam tak z turystycznym jeździć. Ale może z mniejszym byłoby wygodniej. Dzieki za opinie :)
 
Tea - przepiękne masz mieszkanko! Bardzo mi się podoba [emoji3]. No i jaka przestrzeń - wow!
Kawał dobrej roboty zostało odwalone, i to w tak krótkim czasie.
Mogę zadać niedyskretne pytanie - w jakiej kwocie zamkneliscie się z remontem?
Też nie wiem jak podolamy finansowo z całą wykonczeniowka. Z pewnością też nie będę szalala z płytkami, tymbardziej, że moda co rusz się zmienia.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Aga wydaje mi się ze nie dużo,w sumie od samego początku po meble ok.140 tyś.najdroższy był piec,instalacje i kuchnia.teraz płacimy ratę ok.650 złoty,czynsz w bloku wyszedlby więcej więc wybraliśmy taka opcję.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tea - dzięki wielkie. No to jest nadzieja [emoji3].
U nas też piec z osprzętem i robocizna to koszt ok. 20 tys. Instalacja c.o. Jest już zrobiona, jedynie grzejniki trzeba będzie dokupić. Ale... U mnie dochodzi wykończenie schodów i antresola, a sam koszt antresoli kształtuje się od 8-15 tys.
Schody wewnętrzne robimy granitowe, i tu uda się zaoszczędzić.
Kominek zrobimy na jesień, teraz do niczego nie będzie potrzebny.

A antresola którą chcę wygląda tak (wygooglalam rozwiązanie do naszego projektu, więc firmy, które nam wycenialy bazowaly na tym)
1485436081385.jpg
1485436105523.jpg


Mąż chciał pójść na łatwiznę i mi ta kratownice wpierdzielic - ale się nie zgodziłam [emoji6]
1485436230527.jpg


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1485436081385.jpg
    1485436081385.jpg
    53 KB · Wyświetleń: 326
  • 1485436105523.jpg
    1485436105523.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 322
  • 1485436230527.jpg
    1485436230527.jpg
    92,2 KB · Wyświetleń: 323
reklama
No właśnie! Mi się ze stodoła kojarzy. Na zewnątrz mogłaby być (na szczęście nie będzie, bo balkonów nie mam), ale wewnątrz? Widzisz to okrągłe okno w salonie na 1 zdjęciu? Te krzywizny (łuki) na antresoli? i jak by to do siebie pasowało? [emoji1]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry