reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Wow Zuza to faktycznie super okazja :-) :-) :-) ja często kupuję coś w Smyku na promocji, bo o ile zwykle mają wysokie ceny, to potrafią dać dobrą promocję :-)
Zgadzam się:) Teraz starszakowi kupiliśmy wymarzony plecak Fc Barcelona przeceniony ze 189zl na 163zl a że był dodatkowy rabat na art.szkolne zapłaciliśmy 130zł:)Oby posłużył chociaż ze dwa lata bo to i tak drogo za plecak...
 
reklama
Pumelova właśnie jest spora różnica między cenami w stacjonarnym Smyku a internetowym. Chcieliśmy kupić butle antykolkową, smoczek i zabawkę, ale były duże kolejki i stwierdziliśmy, że zamówimy przez internet. I dobrze wyszło bo 30zł w kieszeni;-). Jedyne doczego się mogę przyczepić, to jakość ubranek, nie wszystkie, ale bodziaki są strasznie cienkie
 
Każda ma super wzór więc nie wiem jak się zdecyduje[emoji16][emoji16][emoji16] a wózek mam szary wiec wszystko pasuje.
Pola lubię sztywne bo można coś wsadzić jedna reka;-) moja torba jest za mała i za miekka.
Dzięki dziewczyny!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drogie mamy, szukamy dobrego sklepu z elektroniką dla dzieci i nie tylko. Chcę kupić elektroniczną nianię i nie wiem gdzie. Jakie sklepy polecacie? Co sądzicie o tych sklepach: Smyk.pl, Emag.pl, Voip24.pl ?
 
Kurcze az z ciekawości zajrzalam dzis do smyka zeby obejrzeć te torby. No i sie zdziwilam ze taka nieduza torba a cena z dupy... myślałam ze jest większa. .. [emoji48][emoji16] Nie mogę pojąć kurde skąd taka cena nooo [emoji52]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze az z ciekawości zajrzalam dzis do smyka zeby obejrzeć te torby. No i sie zdziwilam ze taka nieduza torba a cena z dupy... myślałam ze jest większa. .. [emoji48][emoji16] Nie mogę pojąć kurde skąd taka cena nooo [emoji52]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Za markę:/ jak sobie czytałam recenzję jakiś toreb do wózka to są nawet za 700zl czujesz?! Dlatego chce żeby mi się na urodziny poskladali bo sama nie dam 250 zł za torebke;D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za markę:/ jak sobie czytałam recenzję jakiś toreb do wózka to są nawet za 700zl czujesz?! Dlatego chce żeby mi się na urodziny poskladali bo sama nie dam 250 zł za torebke;D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
700 zl. Jeżuuuuuu [emoji48]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry