reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Aniek super zakupy!

Ika też fajne ale również drogie i dla mnie zbędne, mam ogromną komorę z przewijakiem.
Szukam tylko stelaża do mojej wanienki:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniek wlasnie oglądałam dzisiaj te bujaczki Fisher Price. Wygodne są? Znalazłam na olx za 65 zł i chyba go kupię. Jak pierwsze odczucie?

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol bierz sie nie zastanawiaj;p ja mam taki sam jak Aniek kupilam go Jasiowi ponad 7 lat temu 4 dzieci sie w nim wylezala.Jest nie do zdarcia.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol jest fajny i można bardziej na siedząco go wyregulować jak dziecko większe. Ma fajne delikatne wibracje, super. Majce się podoba.

Maziajka, moja już trzecia w tym bujaczku się bawi.:)
 
Fajne te wanienki z przewijakami, ale drogie. Szkoda mi kasy. Do roku się przyda, albo i krócej, bo później będę ją do wanny sadzała, to wolę coś tańszego.
 
Ostatnia edycja:
My też stawiamy wanienke na stole w salonie a jak mojego męża nie ma w domu to po prostu leje mniej wody do wanny żeby unieść ;) A na ziemi też myślałam stawiać :)

Aniek super zakupy, my mamy fotelik co muszę ja bujać a taki co sam się buja to Iga nie chce w nim siedzieć :p
 
reklama
Do góry