reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

W Tesco za 49.99
1504386302-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem że to już jesienny outfit;D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozumiem że to już jesienny outfit;D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak. Dzisiaj już tylko 15 stopni było.
Dresy z Lidla z ociepleniem miał na sobie. Mój mały dres, tak jak ojciec. A kamizelka były sportowe i tańsze ale my to również aby na ten chrzest zarzucić.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak. Dzisiaj już tylko 15 stopni było.
Dresy z Lidla z ociepleniem miał na sobie. Mój mały dres, tak jak ojciec. A kamizelka były sportowe i tańsze ale my to również aby na ten chrzest zarzucić.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ubralam dziś młoda w bluzę ale bez czapki:p i miała polspiochy zwykle ale była pod kocem. Muszę ogarnąć ubieranie jak jest tak zimno - co będzie przy minusie?!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ubralam dziś młoda w bluzę ale bez czapki:p i miała polspiochy zwykle ale była pod kocem. Muszę ogarnąć ubieranie jak jest tak zimno - co będzie przy minusie?!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Puchowy kombinezon ;)bluza bodziak na dł rękaw ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rzeczywiście pogoda dramat, też powyciągaliśmy wszystkie kurtki przejściowe... to lata już nie będzie? Ja mam takiego cieńszego owerala (coś takiego jak śpioszki ale bez nóżek i na zamek), pod spod ubieram normalnie body i cienkie spodenki i zdaje się być ok :)

A za tydzień chrzciny, zamiast cienkich rajstopek dla dziewczyn będę zakładać grube :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja to ubieram na razie w body z długimi, dresy, skarpetki i pod kocyk. Czapkę na razie zakładam tylko jak jest w chuście i wieje wiatr i mu głowa wystaje. [emoji6]
Kupiłam mu na razie dwa dresowe cieplejsze pajace z kapturem, więc w tym będzie chodził jesienią. Pod to założę body i ew. półśpiochy, w zależności od temperatury.

Emol, fajna kamizelka, też się zastanawiałam czy nie kupić, bo widziałam fajne chyba w smyku. [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to ubieram na razie w body z długimi, dresy, skarpetki i pod kocyk. Czapkę na razie zakładam tylko jak jest w chuście i wieje wiatr i mu głowa wystaje. [emoji6]
Kupiłam mu na razie dwa dresowe cieplejsze pajace z kapturem, więc w tym będzie chodził jesienią. Pod to założę body i ew. półśpiochy, w zależności od temperatury.

Emol, fajna kamizelka, też się zastanawiałam czy nie kupić, bo widziałam fajne chyba w smyku. [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Skąd kupujesz te dresowe pajace z kapturem? :) Jestem ich fanką, kiedyś pojawiały się w F&F ale teraz jeszcze nie widziałam, a poluję na obecny rozmiar.


3i49vcqg4ggmfe0w.png

l22ncwa15drsch5e.png
 
Mrowkab ja kupiłam takiego pajaca z kapturem w h&mie na wyprzedaży bo tak są drogie. I jeden w cocdrilo też na wyprzedazy:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki, poszukam bo pogoda coraz bardziej nie rozpieszcza [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry