reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Ja tez nie mam. Mam karuzele z projektorem fisher price (wlasnie ze wzgledu na ten projektor ;) ) i tam w tym projektorze sa 3 melodie: jakas tam :D, dźwięki przyrody i wlasnie szum. Wiec w razie czego to wypróbuje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Olisia, mam dwa z mama Alles, jestem zadowolona[emoji4] mam rozmiar 65I i 70I.

Alex, ja kupiłam Szumisia. Mam tego mniejszego, taka główką z nogami[emoji6]
Patuszka ja wlasnie tez kupilam tego z glowką I nogami my hummy , ktory ma 5 rodzai szumow..Mam nadzieje ze sie sprawdzi..Na stronie go polecają ale chcialam tez opini osob ktore mialy juz stycznosc..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola możesz podesłać link do tej karuzeli? Właśnie mąż wymyślił że coś musimy kupić małej bo dostanie kartę podarunkowa z pracy więc się muszę rozejrzec.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka też mam karuzele z misiami. Można ją włączać z pilota na szumy? Bo mi sie włącza na odgłosy przyrody.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fajna ta karuzela ale mało kolorowa, dziecko przecież widzi kontrastowo. Hmm pomyśle:p

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry