reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Naprawdę rewelacja [emoji3]. Kiedyś Kasiulka i Lilith wstawialy kokony i leniuchowiska i.. Tez bym cos w tym stylu chciała [emoji4].
 
reklama
Olisia powiem Ci, ze wielkość biustu nie ma znaczenia. Ja nie mam dużego, ale przez złe dobrane staniki mam nieładny kształt i nie jestem w stanie nosić miękkich, bo wygladam obrzydliwie. Zawsze wybieram usztywniane. Chociaz troche, ale na zupełnie miękki nie ma szans.

Ja mam kokon firmy tiny star. Mama bardzo chciała cos kupic, a ja uznałam, ze kokon to fajny gadżet, ale mi szkoda kasy na to. TN używać na pewno bede, ale uznałam, ze jest za drogi. A mama skoro chciała cos kupic, to ustąpiłyśmy, ze lepiej to niz kolejne ubranka, bo dostałam używanych na ten peurwszy czas tyle, ze jak chociaz polowe założy raz, to bedzie dobrze :D
Zabawek nie potrzeba takiemu maluchowi jeszcze, wiec zdecydowałam sie na kokon ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja Aga to mam takie leniuchowisko to materac bardziej, ktory tez super sie przydaje Zosia lezy to tu to tam. Ale jest duze. Kokon ma przypominac macice i jest maly.
Tak sobie myslalam ze troche gadzet. Ale teraz mysle ze na pewno jest to fajne. Raz ze dziecko moze polozyc gdzie chcesz, a dwa ze ta ciasnotke dziecko lubi. Faktycznie Zosia lepiej spi w gondoli (nie chodzi mi o spacer czy bujanie) niz w lozeczku. Jakby ktos mi to sprezentowal to super gadzet. Ale jak to gadzet nie jest konieczny, ale uprzyjemnia zycie
 
Wychodzę z tego samego założenia Kasiulku [emoji4]. Moi Rodzice podpytywali mnie wcześniej Ci kupić, i czego mi brakuje... Ale z racji tego, że sama wszystko kupowałam, niczego im nie wskazałam, więc pewnie stanie na wciśnięciu kasy.
U nas malutka będzie spała w kołysce. Do łóżeczka planuje ja przenieść za np. miesiąc.
Także rozważam zakup kokonu lub leniuchowiska (leniuchowisko dłużej posłuży)
 
IMG_7261.JPG
Nasze leniuchowisko wyglada tak. Kupilam je 5 lat temu. Koszt to byl cos pod 500 zl
 

Załączniki

  • IMG_7261.JPG
    IMG_7261.JPG
    100,7 KB · Wyświetleń: 509
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry