reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

A ja Wam polecę telefon. Na patologii rozwaliłam swój tzn upadł mi. Mąż pojechał i kupił mi Huawei mate 9. Telefon niby taki jak wszystkie ale, nie ładowalam cały pobyt w szpitalu, co dla mnie jest szokiem no i czas ładowania wow.
Ja znowu wracam do laktatora. Położna mi powiedziała żebym kupiła elektryczny bo rocznym nie rozkrece i nie wiem który. Czy minielectric czy swing. Help. Dziś muszę kupić. W cyckach nadal susza :/

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja polecam swing jest extra

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to mąż idzie po laktator, recznym nie ma ani kropli. Ręką też nic nie wycisne. Dlatego taka panika i płacz.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to mąż idzie po laktator, recznym nie ma ani kropli. Ręką też nic nie wycisne. Dlatego taka panika i płacz.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Misia ja mam swing - jest najlepszy i cichy, super ciągnie, baaardzo Ci go polecam.
Wyślij też męża do apteki gdzie są homeopatyczne leki niech kupi riccinus cummunis 5ch - to jest super środek na laktacje, mi zwiększył baaardzo ilość pokarmu (a w homeopatię nie wierzę;)) to są takie kuleczki pod język - 5 kuleczek 3,4 x dziennie co najmniej pół h przed lub po jedzeniu.
Pin dużo - w tym bawarke, kompot z jabłek i piwko karmi, femal****r, herbatka bocianek itp

Edit: misia i podstawa to to co Kasiulka napisała: 753 laktatorem po każdym karmieniu (też nocnym)
 
A ja Wam polecę telefon. Na patologii rozwaliłam swój tzn upadł mi. Mąż pojechał i kupił mi Huawei mate 9. Telefon niby taki jak wszystkie ale, nie ładowalam cały pobyt w szpitalu, co dla mnie jest szokiem no i czas ładowania wow.
Ja znowu wracam do laktatora. Położna mi powiedziała żebym kupiła elektryczny bo rocznym nie rozkrece i nie wiem który. Czy minielectric czy swing. Help. Dziś muszę kupić. W cyckach nadal susza :/

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że swing. Ten mini moze byc za slaby...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupił swing i po ssaniu małego robiłam 753 i pojawiło się troszkę, tak że 2 ml, nie więcej. O matko jaka jestem szczęśliwa. Bardzo dziękuję za rady, będę wam tu jeszcze pewnie zawracać mocno głowę. Czułam że ta laktacja będzie problemem całą ciążę.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia dasz radę! Nie poddawaj się! Nie denerwuj bo to nie pomaga. Spokojnie działaj, dziewczyny dobrze radzą. Uda się.
 
Kurcze drugie ściąganie i jest dwa razy więcej. Niestety mały dostał mm bo się strasznie awanturowal. Possal chwilę i niedoczekalby aż ściągnę. Ale na następne karmienie z 5ml mam swojego. Matko jedyna jak ja się cieszę.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry