reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Pola - my często w stacjonarnych zoologicznych sklepach bywamy, więc rzucamy okiem na różne akcesoria [emoji6][emoji3]. Nie patrzyłam jeszcze internetowo.
Ale z racji faktu, że będziemy za jakiś czas psa kupować to nie byłby głupi pomysł, przynajmniej nie bujalabym się później z kokonem, nie wiedząc co z nim zrobić.

Kasiulka - dzięki za linka [emoji8].
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emol jak patrzyłam na allegro to mają tam tabele z rozmiarami więc myślę że coś da radę dobrać sobie [emoji3]
Katia jaki piękny kącik maleństwa i ten kokon.... [emoji3]
Ola W ja mam bardzo duży bo przed ciążą to nosiłam tak 75-80f teraz na pewno większy. W pierwszej ciąży miałam miękki i biust pomimo że jędrny to dla mnie taki zwis i jak włożyłam wkładki to jednak krążki się odznaczały. Teraz chciałam wypróbować usztywniany lub polusztywniany. Jednak piersi w takim staniku ładniej wygladaja

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane ja sprostuje, fotki nie moje !:) zamowiony kokon dzisiaj dopiero :)) fotki z instagrama pani aleksandra gk cos takiego :)
 
Na mojej liście zakupowej jest kokon :) ale chyba dopiero po porodzie go kupię.
Myślę że ma wiele zastosowań- w łóżeczku, na kanapie, nie będę miała obaw zostawiać dziecka. A pewnie i maleństwo będzie spało z nami. A dziś byłam u koleżanki i ona np przewija małą na stole ale w dolnej kondygnacji :O no wlasnie będzie mi brakowało takiego miejsca chyba że będziemy biegać góra- dół. Jak Wy to rozwiazujecie??
 
Ostatnia edycja:
Zuza87 nie oglądałam, nie słyszałam o tej marce
Paninka ja nie mam tego problemu, mieszkanie malutkie i to na jednym poziomie. Ale myślę że takie bieganie góra dół na dłuższą metę by mnie męczyło, zawłaszcza gdyby to była noc i musiałabym z Dzieciątkiem biegać na dół aby przebrać

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś była u mnie kuzynka i ona będzie chrzestna. Pytała mi się co by mi się przydało do małej na chrzciny. Tak szczerze mówiąc nie myślałam o tym, ona natomiast jest tak przeszczęśliwa i przejęta rola że już o tym myśli. Ciocia mi mówiła że jak tylko się dowiedziała to o niczym innym nie mówiła.
Może macie jakieś pomysły i propozycje co byście chciały dostać dla dziecka albo co wam się podoba a nie kupicie......

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do kokonu tez sie and nim zastanawialam..ale traila sie okazja kupic kolysko lezaczek Tiny Love 3w1 wiec kokon juz odpada..
Ponawiam pytanie o misia szumisia ? Ktoras ma/ miala? Jakies opinie?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olisiaa nie chodziło mi o noc bo będę miała łóżeczko i przewijak w sypialni. Zastanawiam się jak w dzień gdy starsza będzie na dworze a ja większość czasu funkcjonować na dole.
Alex kupiłam siostrzencowi misia szumisia ale bal się niby, nie wiem czy służy teraz jako maskotka ale nie widziałam żeby siostra go zalaczala kiedykolwiek. Mały raczej spokojny, może nie wymaga szumów... Ja zobaczę jak to będzie, narazie nie kupuję... Tiny Love też będę miała :)
 
Do góry