reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Obiecana fotorelacja z wkładek laktacyjnych [emoji16]

Avent bardzo fajny w dotyku, całkiem cienki i ma takie przetłoczenie, które można sobie rozerwać i dopasować do piersi :
1499158842-aaaaaa.jpeg
1499158858-aaaaaa.jpeg


J&J zdecydowanie grubsze ale zupełnie profilowane
1499158874-aaaaaa.jpeg

1499158888-aaaaaa.jpeg

1499159115-aaaaaa.jpeg


Bonusowo TT ale one są chyba zupełnie takie same jak babyono i canpol (taki duży płaski naleśnik, cieńszy od j&j) jakoś mnie kne nie urzekły [emoji28]
1499158993-aaaaaa.jpeg
1499158999-aaaaaa.jpeg






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ktora z was kupila/ lub wczesniej miala misia szumisia?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha83 jak się ich uzywa? Jesteś zadowolona? Super że mają dwa kleje bo mi wypadają

Aga.km a jak z klejem? Mocno się trzymają?

Kasiulka ja narazie mam jeden stanik z hm i jest spoko, nie mam kiedy kupić i jak drugirgo narazie :/ Chyba że jesteś w stanie mi.linka podesłać który jest fajny to sobie może przez neta kupie.. nie wiem sama :(

Judith dzięki!!!! Właśnie ja mam Canpol kurcze:p
Fajny ten avent




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova - kiedyś ten klej całkiem spoko trzymał. Teraz jeszcze nie kleilam, więc nie wiem.
Na noc mam inną wersję tych wkładek: night&day.

Z BabyOno bylam 8 lat temu mega zadowolona, ale zaciekawiły mnie teraz te wkładki z Lovi. Przynajmniej na wyjścia żeby były jak najbardziej dyskretne i przede wszystkim chłonne.
 
IMG_8299.jpg
IMG_8300.jpg
IMG_8302.jpg
Mam lovi i johnsona. Johnsona wkladki uzywalam przy pierwszym dziecku 1,5 roku karmilam i bylam zadowolona. Lovi kupilam bo byly w promocji i bede testowala :)
Zamowilam dzis jeszcze "kokon" dla Liwci, wsumie moze sie sprawdzi jak bede ją brala np do salonu albo innego pokoju i poloze to zamiast kocykow a i jakies ograniczenie ma ze nie wypadnie. Ciekawe czy sie sprawdzi, znajoma bardzo zachwalala ze ciagle w tym siedzialy :) wzielam z firmy na&ol , 160 z wysylka pobraniowa.

Ma ktoras ? Albo ma opinie ? :)
 

Załączniki

  • IMG_8299.jpg
    IMG_8299.jpg
    119,5 KB · Wyświetleń: 505
  • IMG_8300.jpg
    IMG_8300.jpg
    76,5 KB · Wyświetleń: 505
  • IMG_8302.jpg
    IMG_8302.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 509
Ostatnia edycja:
Ja mam wkładki wielorazowe też, takie bawełniane - zobaczy się :)
Biustonosze do karmienia jednak kupiłam, wprwadzie miękkie ale piersi nie wyglądają zle, mega wygodne.
Katja też zastanawiałam się nad tym kokonem ale ja mam na dole kosz mojżesza także póki co nie jest mi kokon potrzebny:)
 
reklama
Do góry