reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Kasiulka które to wkładki laktacyjne są fajne cienkie? Mam z canpolu ale grube strasznie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pulmelova ja zakupiłam z lovi te nowe z tą koronka u góry one niby mleko zamieniają w żel tak jak te cienkie podpaski. Kiedyś miałam z rossmana to były grube jak podpaski Bella i odznaczały się w staniku. Było kółka widac

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak z grubością ale avent i johnson&johnson są profilowane. Te drugie z tego co pamietam ze sr nawet bardziej co ułatwia ułożenie w staniku. Mam te i te jak chcesz mogę zaprezentować jak wyglądają [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A macie je wypróbowane tzn ktoś je wam polecił? Mi ich nie widać w staniki ale jakoś bez szalu sa:p olisiaa brzmi fajnie. Judith możesz zaprezrntować:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ja mam te lovi i są mega cienkie jak na obrazku [emoji1]
To ostatnie zdjęcie pokazuje jakie cieniutkie są, myślę, że prawie jak najciensze wkładki [emoji6]

1499144748-aaaaaa.jpeg


1499144758-aaaaaa.jpeg


1499144771-aaaaaa.jpeg


Ps. Ja mam duże piersi i mi ze wszystkimi wkładkami kiepsko, kotluja mi się , szczególnie w nocy jak karmię, wiec ja nie przyklejam do stanika, poprostu wkładam i wyjmuje [emoji6]
 
Ja mogę polecić te, które używałam przy J - BabyOno Premium
1499146288442.jpg
1499146296595.jpg
1499146307870.jpg


Ale widzę, że Lovi też się całkiem ładnie prezentują.
 

Załączniki

  • 1499146288442.jpg
    1499146288442.jpg
    63,4 KB · Wyświetleń: 454
  • 1499146296595.jpg
    1499146296595.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 465
  • 1499146307870.jpg
    1499146307870.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 464
Lovi jak dziewczyny pisza, jednak moje ulubione to avent. Aktualnie mam j&j i sa ok, ale nie sa cienkie ale jak Judith pisze sa profilowane. Zdecydowanie odcinajaja sie (jak wszystkie) w miekkim staniku. Taki nosze po domu, w takim usztywnianym nie widac wcale.
Lovi sa tez dosc duze. Takze z niemtorych fasonow moga wystwac.
Wciaz podtrzymuje, ze najwygodniej sie karmi w miekkim staniku triumpha.
 
Ja właśnie muszę kupić jakiś stanik do karmienia bo nie mam ani jednego. Z racji że mam duży biust chce kupić stanik usztywniany ale u mnie w mieście nigdzie takiego nie ma i chyba zaryzykuję i zamówię z neta. Miałyście może z alles mama?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oliwia moja kuzynka ma a ma bardzo duże piersi. Chwalila sobie, tylko musisz wiedzieć jaki masz rozmiar, bo 80% kobiet nie wie że nosi złe dobrane staniki. Wpisz w Google nawet kalkulator rozmiaru biustonosza. Myślę że wtedy dobry kupisz przez internet

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry