reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Karuzela ja mam tez klopot z imieniem. ... Moja Maja nazwala braciszka Szymon i nie wiem czy jej ulec czy jednak Leon albo Tymon... ja nie kumam skad taki problem. Z Mają nie mialam wątpliwości. ..

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sie bardzo podoba imię Jakub ale mam taki uraz do jednego faceta o tym imieniu, ze wole kazde inne [emoji16] a Kacper tez jest barrrdzo ładne!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela - chyba jednak Jakub bardziej do mnie przemawia (choc Kubusi zawsze sporo wokół).
Ale to musi być Wasz wybór [emoji6]


Kylesa - Szymony do harpagany [emoji3], ale przekochane takie.
Leona będziemy miały u Chybry [emoji6]
Tymon bardzo mi się podoba [emoji7]
 
Hejka,

Kilka moich spostrzeżeń :

Majtki wielorazowe hartmana super się sprawdziły, uwaga sprawdźcie i zmierzcie sobie rozmiar majtek jaki macie , bo po porodzie okazuje się często ze dziewczyny mają za małe majtki ( to uwaga od położnej )

Ubranka 56 większość miałam po starszaku i ufff nie dokupilam nic oprócz jednego pajaca, bo Miki ma 59 cm , wiec ostrożnie z tym rozmiarem, lepiej dokupić później aaa rozmiar hm 56 jest jeszcze ok,bo troszkę zawyzony

Podkłady bella bez kleju, tak jak któraś pisała, że zbijaja się, ja nie miałam innych, ale te średnio polecam, po wyjściu ze szpitala chodzę w bawełnianych majtkach i podpaski always, u mnie mało jest krwawienia

W szpitalu gorąco, polecam wziąć więcej niż 2 koszule

Ja używam pampers 1 i są ok, idą jak woda
 
Aha ja pisałam o tych Belli podkładach.....porażka one są

Tak samo jak z tym rozm 56 z pierwszą ubrałam może max tydz. Ola urodziła się 57 cm i wszystko za małe. Teraz nie kupowałam przez całą ciążę dopiero po wtorkowej wizycie gin mi mówiła że jest mniejsza więc dokupiłem te małe raptem 5 szy żeby coś było, a tak nie ma co szaleć

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Te podklady maja byc jak najbardziej przewiewne, dlatego nie ma od spodu ani kleju ani folii jak w zwyklej podpasce, mniejsze ryzyko infekcji.
 
Do góry