reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Kasiulka choć dla mnie te podkłady i tak są sztuczne. Mają taką flizelize czy ta bawełnę taka dziwna. Moim zdaniem już lepsze nawet najzwyklejsze podpaski Belli

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokupilam jeszcze jedna koszule , po tym co tu pisalyscie :)
I podpaski Bella night maxi cos takiego. Chyba o te chodzilo... w szpitalu planuje podklady i wietrzenie sie , ale zobaczymy moze chociaz na wyjscie ta belle maxi
 
Ja zuzylam 4 paczki tych podkładów bella mama, no szalu nie ma ale zmienialam co siku więc nie czułam dyskomfortu. Dziś założyłam normalne majtki bawełniane i podpaski Bella maxi Blue i o niebo lepiej się czuje:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_8225.PNG
Kupilam takie poza podkladami... nadadzą sie?
 

Załączniki

  • IMG_8225.PNG
    IMG_8225.PNG
    59,1 KB · Wyświetleń: 456
A ja mam Bella wkładki i Matopat ale te są dużo mniejsze. Mysle że 20 szt wystarczy :/ najwyżej mąż poleci kupić w szpitalu jest apteka. Na wyjście biorę już podpaske Always.

Oto bryka nasza:
IMG_20170701_205039.jpg


No i padło na Roana.
Więcej dzieci mieć nie będziemy a w cenie Anexa mam łóżeczko nowe.
Mąż stwierdził że za taką cenę to jeszcze z dwojka musi wykorzystać... niedoczekanie jego.
Właśnie układam wszystko w komodzie tzn kosmetyki przekładam już z 3 raz :D
 

Załączniki

  • IMG_20170701_205039.jpg
    IMG_20170701_205039.jpg
    492,3 KB · Wyświetleń: 525
Paninka ja zmienialam przy każdym sikaniu ale to pewnie zależy jak krwawisz:p
Śliczny wózek:)))



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry