reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Kasiu a które twoim zdaniem najlepsze?
Na tą chwilę to mam 4 paczki pieluch ale rozm 2
Ola jak się urodziła miała 3900g i jedynki były bardzo krótkie przez co kupka i siuski czasami uciekały na plexkini bodziak mokry.
Teraz jednak druga ma być mniejsza i zastanawiam się czy jednak nie zakupić chociaż paczki jedynek

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olisia jedna paczka jedyneczek obowiazkowo moim zdaniem, a jesli masz gdzies blisko markety to moze faktycznie ocenisz jaki duzy bobas i czy kupowac kolejne 1 czy 2 na szybko po drodze?

W smyku przeceny dziewczyny. Kupilam dwa kaftaniki, komplet z 49 na 30 zl. I skarpety dla starszaka :) ogolnie duzo pieknych sukieneczek i body ale ja narazie kupuje lompki praktyczne a nie tylko ladne ktorych nie bede umiala zalozyc na te male lapcie :)
 
A ja mam głupie pyt :)

Bo w szpitalu leży sie w tych specjalnych gatkach z mega podpaska. Na wyjscie zakład sie normalne i do nich tez ten większy wkład? No i pozniej w domu w normalnych czy tez tych siateczkowych lepiej?

A drugie- koleżanka poleciła mi tena lady jako ze sa lepiej chłonne niz bella czy cannopolu. Czy któraś mogłaby sie ustosunkować?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja zuzylam 1 op pampers i zaczęłam dade i to i to jedynki:-) mała miała 3,2 teraz ma 3kg. A ubranka szpitalne ma 62 rozmiar i dobre ma więc dobrze że nie kupiłam 56:D rękawki można podwinac a reszta dobra :-)

Ola W ja mam tą belle i zmieniam co siku, nie narzekam na chłonnośc, zmieniam że wzgl higienicznych. O używam tych siateczkowuch. W domu mam zamiar leżeć naga po tym upale tutaj:D nie wiem jeszcze jak to będzie ale puki mam szwy to będę wierzyć bo tu nie mam jak :// a.w czym wyjdę hmm może w tych siateczkowuch i kiecka na górę jakas.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W wszystko zalezy jest to bardzo indywidualna sprawa nie wiem jak po SN ale ja po CC tych bella uzywalam tylko w dzien cc i dzien po a pozniej juz always zwykle teraz tylko wkladki a jesten tydzien po CC.

Majtki kupowalam hartmana wielorazowe i dalej w nich chodze ze wzgledu na rane i opuchlizne po CC.


Co do pampkow wlasnie z rossmana 1 mini sa najbardziej mi pasuja dada ale tak jak Kasiulka pisze dziecko robi kupe co chwila wiec co chwila sie przebiera.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jak Maziajka pisze. Krwawienie jest indywidualne. Ja teraz dalej mocno krwawie. Albo jest tak ze pol dnia prawie nic, a pozniej mnie zalewa.
Ze szpitala wyszlam juz w zwyklych bawelnianych majtkach i podpasce always na noc. W tych dlugich podpaskach nocnych chodzilam do wczoraj. Teraz mam zwykle
 
reklama
Mi koleżanka ostatnio mówiła że tych wielkich podkładów używała całe 6 tygodni. Na mniejsze miała za duże krwawienia.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry