reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja w pierwszej ciazy po sn i nacieciu chodzilam i w szpitalu i kilka dni w domu w siateczkowych i tych duzych podkladach. Niewiem jak bedzie teraz, to chyba roznie bywa.
 
reklama
Ola dla mnie Bella 5 lat temu była porażka, bo nie dość że nie miały kleju to jak namokly to zbijały się tak jak wata. Zużyłam ta jedną paczkę a później używałam zwykle always i normalna bieliznę bawełniana. Nie miałam tych siateczkowych. Teraz też kupiłam najtańsze bawełniane majtki i dla wypróbowania 2 sztuka majtek siatkowych z hartmana i podkłady canpola

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupiłam wczoraj kilka bodziakow na 56 cm
1498759709-aaaaaa.jpeg
1498759726-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może jak wrócę do domu. Teraz to.bym tylko pisała przez łzy...
Tak jak teraz mały nie może się wyciszyć i usnąć, smoczek nie pomaga bo przyzwyczajony do cycusia na wyciszenie i co ja się pytam :-(

Ja też używam majtek siateczkowych że względu na ranę po cc. Najpierw podkłady Bella a teraz.mysle powoli przechodzić na zwykle podpaski.

Pieluszki strasznie.szybko ida. U nas przed.karmieniem i po nim często jest kupka więc 2.na jedno karmienie schodzą.

Pepuszek juz odpadł jestem w szoku że tak szybko

Uwierzycie ze nadal nie mamy imienia zostały dwa typy i nie możemy się zdecydować Kubuś czy Kacper :-)
 
Karuzela mi jedno i drugie się podoba, ale Kuba bardziej (chyba dlatego ze mąż)
Dobrze że pepuszek odpadł. Z dnia na dzień na pewno będzie lepiej. Wierzę w Was :*

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie ten temat przewijał się już 100 razy ale mam prośbę. Czy możecie polecić jakiś rożek/kocyk do szpitala? Wprawdzie jakiś tam dostałam ale z tego co pamiętam to jest mega gruby i dziecko to się chyba w nim ugotuje jeszcze w szpitalnych temperaturach także kupiłabym jakiś "letni"
 
Z tymi letnimi typowo rozkami chyba jest problem. Ja kupilam sobie uzywany z la millou w pingwiny bo jest dosc cieki w porownaniu z tymi ktore sa w smykach itp. Kupilam tez otulacz firma tulik to tak do spowijania malucha. Mam tez otulacz z effi czyli taki cienki bawelniany kocyk ktory mozna takze uzywac jako cieniutki rozek jak sie owinie nim dzieciatko.
 
Może jak wrócę do domu. Teraz to.bym tylko pisała przez łzy...
Tak jak teraz mały nie może się wyciszyć i usnąć, smoczek nie pomaga bo przyzwyczajony do cycusia na wyciszenie i co ja się pytam :-(

Ja też używam majtek siateczkowych że względu na ranę po cc. Najpierw podkłady Bella a teraz.mysle powoli przechodzić na zwykle podpaski.

Pieluszki strasznie.szybko ida. U nas przed.karmieniem i po nim często jest kupka więc 2.na jedno karmienie schodzą.

Pepuszek juz odpadł jestem w szoku że tak szybko

Uwierzycie ze nadal nie mamy imienia zostały dwa typy i nie możemy się zdecydować Kubuś czy Kacper :-)
Mój typ to Kubuś, jakbym miała synka, to miałby tak na imię:)
 
reklama
Do góry