reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

reklama
Ja tez Pampers premium care 1. Nic nie przecieka, pupa sucha i nie odparzona chociaż takie upały. Z dady dostałam w szpitalu 10 szt i porażka jak dla mnie. Duża różnica a kupiłam pampersy na promocji wiec różnica nie wielka cenowo.
 
My też mamy pampers PC i też nam pasują ;-) z dady mieliśmy 2 szt z pudełka ze szpitala i też nic się nie wydarzyło więc może podpasuja małej i od 3 będą dady, bo 2 mamy zapas Premium Care i zielonych pampersow bo dostaliśmy taki tort z pieluszek 2 zielonych.
 
Mi te dady jakos tak srednio pasują, sztywne sa i jakies takie nie takie, mała je przesikiwala co sie w pampersach nie zdarzało, no ale chyba skończę te paczkę 1 i przejdę na 2.
 
Ja na samym początku używałam Pampersów PC i Huggiesów (ale te ciężko znaleźć a nie widziałam różnicy) i Dady dla noworodków. Wszystkie od czasu do czasu przeciekały, ale to ponoć norma bo noworodek ma tak chude nóżki że pieluszki nie przylegają szczlnie. Teraz używam na zmianę Dady i Pampersy, i mam wrażenie, że różne partie produkcyjne i w tych i w tych są różnej jakości. Zdarzało mi się (a właściwie mojemu synkowi ;)) że kompletnie przemakały Pampersy co noc, a jak zmieniłam na Dady to już było ok; a innym razem na odwrót. Z Dady są też dwa rodzaje, jedne bardziej miękkie a drugie sztywniejsze. Teraz mamy te Premium Comfort Fit i są miękkie i cienkie i generalnie w porządku. Mojego Michasia jak dotąd nic na szczęście nie odparzyło.
Aha, dla świeżych mamuś - Dady są zwykle trochę większe niż Pampersy oznaczone tym samym numerem.
 
Dziewczyny jakiś czas temu polecałyście staniki firmy Alles, mam pytanie jak są one wykonane? Czy są to typowe push upy czy tylko mają fiszbiny?
 
Ja mam coś podobnego do tego : https://sklep.alles.pl/produkt,mama-cara-mia-m-bialy,637.html
I on ma tylko fiszbiny, bo oczywiście na rozmiar pod piersiami 90/95 niema całych ladnych i usztywnianych. Osoby drobniejsze powinny tam coś znalesc dla siebie. Chociaż powiem, że to mój pierwszy stanik " materialowy " z fiszbinami i jestem w miarę zadowolona, może nie wyglądam w nim jak sex bomba ale przy najmniej trzyma piersi :)
 
reklama
Do góry