reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

W tym szpitalu co rodzilam tez nie mozna bylo miec torby tylko rozpakowac sie i maz bral. Ale i tak malo kto tego przestrzegal tyle ze salowe brzeczaly bo pod lozkami torby jak poustawiane to nie ma jak podlogi wymyc
 
reklama
Ja miałam siateczkowe majtki,są świetne! Koszule mam 3,klapki pod prysznic i klapki/ kapcie na salę. U nas widziałam dużo dziewczyn z walizkami,chyba nawet popularne sie to robi.

Kati,a u nas jak to jest z koszulami na porodowce,dają?bo nie pamiętam....

Jeżeli chodzi o ubranie,w tym w czym przyjechałam w tym wychodziłam.... mimo iż wydawało mi się,że mam mega figurę tak naprawdę po 3dniach wygladalam na 6miesiac.
 
w św. Zofii leży dokładnie 1 dobę, jeśli nie było komplikacji, więc ja mam tylko jedną koszulę, ale chyba jeszcze dokupię drugą.
szlafroka nie mam w ogóle, może się rozejrzę, ale nigdy nie używałam do tej pory, szkoda mi kupować na raz /:
 
Pani Olga moim zdaniem szlafrok nie jest potrzebny, w szpitalu jest bardzo ciepło. Można sobie na wszelki wypadek bluzę zabrać.
 
O widzę na stronie Madalińskiego, że też można wyjść po jednej dobie, fajnie by było:)

i pozwalają jiż zabierać małe walizki, to ja na pewno biorę walizkę:)
 
Ja uważam,że szlafrok jest przydatny,ale to już nawet nie w sensie ocieplenia się a hmm nie wiem jak to napisać okrycia,ukrycia...często po porodzie kobiety nie czują się pięknę i chcą się schować...
 
Ja szlafrok tez biorę na zasadzie np. wstaje z łóżka, widzę, że się poplamilam - to żeby jakoś się ubrać i dojść do łazienki się przebrać, a nie chodzić z krwią na koszuli.
 
Ja tez biore szlafrok w razie jak bym musiala na noc zostac.
Padniecie :D bylam ostatnio kupic pizame do szpitala I na wyjscie chcialam zwykle bawelniane majtole :D mowie takie babcine kolorowe maja w primarku.. no I wzielam paczke majtek nie spojrzalam na kroj tylko na rozmiar..w domu chce schowac do szafki a to stringi hahahaha
 
reklama
ja tez dokupilam sobie jeszcze koszule i szlafrok. w sumie mam 3 koszule do karmienia i jedna w ktorej bede rodzic odrazu pojdzie do wyrzucenia. wyjśc zamierzam w tym czym przyszlam chyba ze bedzie bardzo goraco to wezme sukienke taka luzna.
co do torby to chcialam sioe spakowac do takiej na kolkach ale widze ze sie nie zmieszcze te podklady, pieluchy tyle zajmuja :crazy: chyba bede musiala sie spakowac do wiekszej albo wziasc cos w reklamowce ehh nie wiem jak mam to ogarnac
 
Do góry