reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

reklama
Najlepiej wypróbować na sobie jak to działa:tak:
No powiem szczerze ja zawsze muszę spać przykryta (nie umiem jakoś tak bez niczego) i na jakieś upały sama ten bambus rozważam.. Tak samo jeśli dziecko lubi być obwijane to tkanina wydaje się idealna na ciepłe noce / dni.

Ile czapeczek kupujecie dla maluszka?
Mam dwie z hm bawełniane - kupiłam 62 i nie wiem czy nie za duże?? I jeden kapelusik przeciwsłoneczny (taki biały, bawełniany).

A wiecie gdzie można dostać czapeczki typowo dla noworodków, bo ja mam wrażenie ze w tych sklepach jest wszystko duze..
W hm na pewno są, w pepco też widziałam, w smyku pewnie też.
 
Ja dla mojej młodej kupowałam w C&A czapeczkę, bo te od kompletów sie nie bardzo jakos nadawały, ale moja to jakaś zimnolubna od początku była i w czapce była chyba po 2 kąpielach i przestaliśmy jej zakładać bo sie darła. Nie lubiła tez byc w rożku, tylko lekki kocyk, a pod kołdra do dzis nie spi bo nie lubi bo jej za ciepło. Ciekawe jaka druga princessa sie trafi?
 
Ja mam dużo czapeczek co dostałam jakoś trudno mi było dostosować rozm np 62 itp. zawsze brałam takiej firmy żeby obwód głowy był podany.
Polecam firmę
Krochetta - Czapki dla dzieci
i kupowałam też bawełniane czapeczki w coccodrillo - dla mnie świetne, mam też kilka z daszkiem no różne różniste - mama moja szalała przy Matim ;-)
 
Martyska,gdy kupowałam zestaw wyprawkowy do szpitala przy córci,body było za małe,pajac Oki,a czapeczka i tak za duża,także sama zastanawiam się,czy w ogóle są takie czapeczki na obwód główki 32-34,które by były ok.

Ale powiem Ci,że kupiłam kolorowe szeroki opaski i krawcowa zmniejszyła mi obwód i to się idealnie sprawdziło.

H&m ma wszystko większe dla maluchów,moje dzieci topily się na początku w 56.
 
Dzięki dziewczyny za linki, jutro trzeba zrobić jakieś zamówienie. Ja się nawet nie orientuje ile cm ma obwód główki takiego maluszka :szok:
 
reklama
Ja przeszłam chyba z 6 różnych sklepów z oświetleniem i nie znalazłam fajnej lampki nocnej do pokoju małej, więc zamówiłam z neta o taką: 5341223841.jpg

Się napaliłam na cotton ball lights, ale trochę cena za wysoka jak na obecne wydatki, ale może kiedyś się skuszę, albo sama zrobię :-D
 

Załączniki

  • 5341223841.jpg
    5341223841.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 56
Do góry