reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

Angi świetne zestawy.

No już wszystko w sypialni przemeblowane, opróżniłam komodę K. dla maleństwa i jutro wrzucam wszystkie ciuszki do pralki do suszarki i prasowanie, może ogarnę to przez weekend i wtedy jak poukładam to zobaczę ile czego mam i czy czegoś jeszcze mi brakuje. Idę się chyba zdrzemnąć, chłopaki pojechali na quada a mnie tak zmogło, muszę to wykorzystać.
 
reklama
No ja z praniem się jeszcze chwile wstrzymam ;) tak z 2-3 tyg ;) i tak jeszcze czasu będę miała na dokupienie ale wątpie by jeszcze mnie coś przy atakowało. Mam taką nadzieję ;)
 
Angi bardzo fajny zestaw :-) Dziś chcę zamówić 2 kocyki z Makaszki. Olga, Angi, będę wdzięczna za poradę jakie rozmiary brałyście. Te najmniejsze nadają się do wózka i do łożeczka? Czy lepiej kupić jeden większy?
 
Angi bardzo fajny zestaw :-) Dziś chcę zamówić 2 kocyki z Makaszki. Olga, Angi, będę wdzięczna za poradę jakie rozmiary brałyście. Te najmniejsze nadają się do wózka i do łożeczka? Czy lepiej kupić jeden większy?

ja kupowałam te dlan iemowlaka, 75 x 100 cm bodajże, on do łóżeczka i wózka jest w sam raz, ten większy dla przedszkolaka do wózka będzie za duży, ale z kolei posłuży dziecku dłużej. ja mam dwa mniejsze - jeden light na lato i jeden grubszy zimowy.

Dzięki Olga mam nadzieje ze w realu tez będzie super ;) a czemu nie lubisz?

bo często jest tak, że kilka rzeczy mi się podoba, a reszta to jakieś byle co. właśnie to, że nie mogę sobie wybrać co chcę mnie zniechęca q;
 
Mam tak jak Olga. Mam taki gust, że większość ubranek z takich zestawów mi się nie podoba i też ten dla dziewwczynki mnie zaskoczył, na prawdę fajne rzeczy:)
 
Dziewczyny jaką aptekę internetową polecacie, gdzie najtaniej można zrobić potrzebne nam zakupy? A może w stancjonarnych jest taniej? Orientuje się któraś z was?
 
Ja często zamawiam w "Dbam o zdrowie" doz.pl, mam ją dość blisko i nie muszę płacić za wysyłkę. Ale sprawdzam w sumie każdy produkt czy ich cena jest ok, czy nie za wysoka - raczej zwykle jest dość dobra.
 
reklama
Do góry