reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Ja mam aktualnie zmywarkę 45-kę i chodzi ze 2 razy dziennie... gdybym robiła kuchnię teraz, brałabym 60 na bank! Mam BOSHa i nic się z nią nie dzieję od 2003 roku:tak: Ale MIELE na bank najlepsze....
 
Alcia chcesz freestandinga? tnz wolniostojaca nie do zabudowy ... ten model eluxa co wpisalas jest w produkcji juz od 3 lat klasy A 49dB. To zmywarka robiona w Polsce na platformie polskie tej ubozszej....


Zobacz czy nie trafisz jakiejs oferty na jeden z tych modeli freestanding w kolorze s/steel marka AEG:
F77010MOP (A+ 44dB),
F77023M0P (A++ 44dB),
F88009M0P (A+ 41dB).

ale polecam Boscha...tylko tez rtak jak w przypadku eleuxa..nie strukture low cost z Polski, ale te produkowane w niemczech
Owszem Miele najlepsze ...ale jesli alcia mysli o wolnostojacej to straszna maja estetyke...Bosch siemens zdecydowanie mniej kwadratowe pod tym wzgledem


edit:Miele dozywotniej gwaracji raczje nie ma...a jesli ma to napewno slono sie za to placi tak czy siak. conajwyzej moze miec 10letnia gwaracje na motor...ale takie gwaracje daja wszyscy producecj ktorzy montuja inverter BLCD.


 
Ostatnia edycja:
alcia, ja zamiast boscha polecam Siemensa, bo to ta sama firma, a sprzet ma nieco tanszy..
ELECTRO.pl - najlepszy polski elektromarket Zmywarka SIEMENS SE 25E865EU
warto to rozawazyc..

my mamy obecnie Whirpool, bo dawali nam za 1 PLN w ramach zakupu mebli kuchennych, wiec wyboru nie mialam.. ale nie polecam... maskara...


Alis, wózek jest przesliczny!!!!!!!!!!!!!!!! sama bym taki chciala...:))
 
Ostatnia edycja:
Właśnie moja mama kupiła (po konsultacji ze mną oczywiście) prezent dla Mai na urodziny :) Taki wózek: SMOBY Wózek 2w1 Baby Nurse gondola + spacerówka (2362377344) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko ja znalazłam go taniej 139zł (na allegro ale w tej aukcji jest tylko jedno zdjęcie więc wrzucam z innej) i w Wawie. Jutro odbieram, sama się go doczekać nie mogę bo jest śliczny! :)
fajny:)
tylko szkoda że spacerówki z tej firmy nie mają żadnego zapięcia dla lalki
 
Julita też uważam to za spory minus ale żadne inne mi się nie podobają :sorry: a przejrzałam wszystko co jest w tym temacie na allegro...
No i wózek będzie dopiero po weekendzie :( Nie doczytałam w aukcji, że czas dostawy 3 dni (nieważne, że odbiór osobisty) bo muszą go ściągnąć z drugiego końca Polski...:(
 
Alcia chcesz freestandinga? tnz wolniostojaca nie do zabudowy ... ten model eluxa co wpisalas jest w produkcji juz od 3 lat klasy A 49dB. To zmywarka robiona w Polsce na platformie polskie tej ubozszej....


Zobacz czy nie trafisz jakiejs oferty na jeden z tych modeli freestanding w kolorze s/steel marka AEG:
F77010MOP (A+ 44dB),
F77023M0P (A++ 44dB),
F88009M0P (A+ 41dB).

ale polecam Boscha...tylko tez rtak jak w przypadku eleuxa..nie strukture low cost z Polski, ale te produkowane w niemczech
Owszem Miele najlepsze ...ale jesli alcia mysli o wolnostojacej to straszna maja estetyke...Bosch siemens zdecydowanie mniej kwadratowe pod tym wzgledem


edit:Miele dozywotniej gwaracji raczje nie ma...a jesli ma to napewno slono sie za to placi tak czy siak. conajwyzej moze miec 10letnia gwaracje na motor...ale takie gwaracje daja wszyscy producecj ktorzy montuja inverter BLCD.




Dzięki za podpowiedzi! Własnie wczoraj długo się z mężem zastanawialiśmy, czy kupić do zabudowy, czy wolnostojącą i chyba jednak kupimy do zabudowy, bo za jakiś czas z pewnością będziemy robić kuchnię, a ja bym wolała, by sprzęt był niewidoczny ;-)Jak możesz mi jeszcze coś doradzić, to będę mega wdzięczna:-):tak:

Alis wózek suupper!:-) Tylko szkoda, że z tą przesyłka tak wyszło!
 
Dzięki za podpowiedzi! Własnie wczoraj długo się z mężem zastanawialiśmy, czy kupić do zabudowy, czy wolnostojącą i chyba jednak kupimy do zabudowy, bo za jakiś czas z pewnością będziemy robić kuchnię, a ja bym wolała, by sprzęt był niewidoczny ;-)Jak możesz mi jeszcze coś doradzić, to będę mega wdzięczna:-):tak:

Alis wózek suupper!:-) Tylko szkoda, że z tą przesyłka tak wyszło!

ja z wlasnego doswiadczenia polecam abys szukała juz z ukrytym panelem sterującym... i w zasadzie wsrod firm polecanych.... reszta jest wszystko to samo... kazda zmywarka myje podobnie.. rozne tylko parametry zuzycia wody, pradu i glosnosci....
 
Wiolan właśnie chcemy całkowicie zabudowaną, aby wyglądała jak szafka i aby nic nie wskazywało, że tam się "chowa" zmywarka
;-)

Będę wybierać wśród najpopularniejszych marek i zwracać uwagę na najważniejsze rzeczy i już.
 
reklama
Alcia, to zwroc uwagę, aby w zmywarce nie bylo sygnału tylko akustycznego konca pracy zmywarki.. bosche i siemensy czesto mają tak, że po skonczeniu pracy zmywarka puszcza sygnał dziwekowy aż tego nie wyłączysz (otworzysz drzwiczek).. natomiast są modele co podczas pracy mają swiatełko zapalone i skierowane na podłogę (widać czy pracuje czy nie bo widać to swiatełko na podlodze) oczywiscie jak koncza prace to mają tylko pojedynczy sygnał zakonczenia.. ale cichy za to.. nie ordynarny...
 
Do góry