reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
a mi jakos ostatnio wogole przeszlo z kupowaniem zabawek:-(
kupujemy,kupujemy,a Nicky najbardziej lubi siedziec w pudle na zabawki,bierze tam lalke i picie i siedzi:baffled:

ciastolina jej nie zainteresowala,rysowanie ja nudzi,z klockow buduje wysokie wieze i nic innego jej nie interesuje...

moje dziecko uwielbia farme,kunie,barany,kozy,kaczki i inne smierdziuszki no ale tego jej nie kupie przeciez:baffled:
 
wonka u nas to samo. KOmpletny brak zainteresowania zabawkami, za to ogromne zainteresowanie ludźmi, najlepiej siedział by cały czas z nami, gadał, ewentualnie jakieś książeczki. Nie zamierzam więc napinać się z niczym jeśli chodzi o urodziny, pewnie kupię jakiś drobiazg, lepiej tak niż kolejnego kurzołapa za wielkie pieniądze. Doszłam do wniosku, że jeszcze w życiu się nakupuję rozmaitych pierdół na żądanie dziecka ( jakieś bakugany i inne g...a za niemałą kasę), jak się zacznie kolekcjonowanie zabawek pod bajki i kolegów.
 
Padłam i leżę!:-D U nas chyba stanie na kolejece, bo w klockach DUPLO niedługo się zakopiemy, rower będzie nad morzem no i nic innego tez nie przychodzi mi do głowy......
a no właśnie o tej kolejce też myślę...właściwie drudzy dziadkowie

i poważnie na w. w. w. czarnadupa.pl nic nie ma fajnego??????:-D:-D:-D a to taki czarny koń zakupów....;-)
ja Ci dam czarną d.u.p.ę :-) byłam i mnie WCALE nie zainspirowała własnie!!!!
Malina mój ma zakrętkę na wszelkie pociagi, więc moje podpowiedzi na niewiele Ci się zdadzą

A co pociągów, to kupujecie tescowe, czy jakie????? bo mam wrażenie, że trzeba mieć wielkie szczęście by na nie trafić w sklepie..... - na pociąg czają się właśnie moi teściowie

dzięki baby za odzew, chyba wyluzuję i kupię jakieś drobiazgi, tj. książeczki, opowadania, bo jestem przerażona kolejnymi zakupami wielgachnych zabawek bo powoli zaczynami nimi obrastać...coraz mniej miejsca a Tocha zlewa to wszystko strumieniem moczu....
 
A co pociągów, to kupujecie tescowe, czy jakie????? bo mam wrażenie, że trzeba mieć wielkie szczęście by na nie trafić w sklepie..... - na pociąg czają się właśnie moi teściowie

dzięki baby za odzew, chyba wyluzuję i kupię jakieś drobiazgi, tj. książeczki, opowadania, bo jestem przerażona kolejnymi zakupami wielgachnych zabawek bo powoli zaczynami nimi obrastać...coraz mniej miejsca a Tocha zlewa to wszystko strumieniem moczu....

pociąg i tory mamy tescowe

ja też zostaję przy "drobiazgach"
mojemu wystarczą puzzle, książeczka o Tomku, może Dora
 
wonka u nas to samo. KOmpletny brak zainteresowania zabawkami, za to ogromne zainteresowanie ludźmi, najlepiej siedział by cały czas z nami, gadał, ewentualnie jakieś książeczki. Nie zamierzam więc napinać się z niczym jeśli chodzi o urodziny, pewnie kupię jakiś drobiazg, lepiej tak niż kolejnego kurzołapa za wielkie pieniądze. Doszłam do wniosku, że jeszcze w życiu się nakupuję rozmaitych pierdół na żądanie dziecka ( jakieś bakugany i inne g...a za niemałą kasę), jak się zacznie kolekcjonowanie zabawek pod bajki i kolegów.

no to mozemy sobie rece podac,dokladnie tak samo mysle:tak:

oczywiscie nie zapieram sie,ze nic absolutnie nie kupie,bo to nie taki zamysl,poprostu jakos wogole to nie zaprzata mojej glowy.
jedynym prezentem,ktory by ucieszyl moja corke naprawde bylaby pewnie kaczka z parku,no ale tego sie nie podejme;-)
 
reklama
Do góry