reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

aga masz już coś konkretnie upatrzone? Na allegro w kwestii domków na razie słaby wybór. Mam 3 modele na oku, ale to jeszcze nie to, czego szukam:sorry2:.
 
reklama
malina, u nas padła propozycja, żeby się złożyć i kupić mniej prezentów ale konkretniejsze... czyli nam padło już od dawna na First Bike biegowy... uważam za trafny prezent zwlaszcza ze niedlugo wiekszość czasu dzieci będą na dworze...
i poważnie na w. w. w. czarnadupa.pl nic nie ma fajnego??????:-D:-D:-D a to taki czarny koń zakupów....;-)
 
aga masz już coś konkretnie upatrzone? Na allegro w kwestii domków na razie słaby wybór. Mam 3 modele na oku, ale to jeszcze nie to, czego szukam:sorry2:.

mam na oku zwykły drewniany, w środku ławeczka do siedzenia i mały stolik, do tego drzwi i okiennice, bo mój synuś lubi zamykać i otwierać ;-)

a taki mały plac zabaw to w leroy merlin widziałam, ale cenowo drogo wyjdzie, ale na pewno chciałabym tą dużą zjeżdżalnie 255 cm długość ślizgu, a za samą zjeżdżalnie to już koszt 300 zł:baffled:
 
My kupujemy rowerek biegowy Mai i na pewno mnóstwo puzzli bo Majka je uwielbia. Co kupi reszta rodziny to nie wiem, bo oni zawsze robią niespodzianki :)

U nas też puzzle są zawsze dobrym pomysłem!

i poważnie na w. w. w. czarnadupa.pl nic nie ma fajnego??????:-D:-D:-D a to taki czarny koń zakupów....;-)

Też się zdziwiłam:-D:-D:-D
 
martina obczaił młody już tą piankoline??

aaa właśnie miałam pisać....piankolina wczoraj do Nas doszła:)))))) Powiem szczerze że jestem mile zaskoczona :tak: W ogóle się nie klei, ani do zabawek ani do mebli itd. nie barwi, jest mega leciutka. Poza tym zestaw który kupiliśmy bardzo zainteresował małego bo zwierzątka po wyjściu z foremki nakręcone chodzą :-) Oczywiście na początku nie wiem kto bardziej był zachwycony Ja, Dziadki czy dzieć :-D
 
aaa właśnie miałam pisać....piankolina wczoraj do Nas doszła:)))))) Powiem szczerze że jestem mile zaskoczona :tak: W ogóle się nie klei, ani do zabawek ani do mebli itd. nie barwi, jest mega leciutka. Poza tym zestaw który kupiliśmy bardzo zainteresował małego bo zwierzątka po wyjściu z foremki nakręcone chodzą :-) Oczywiście na początku nie wiem kto bardziej był zachwycony Ja, Dziadki czy dzieć :-D

a mowilam!!!! A nie mam w zwyczaju kłamać...:-D:-D
 
reklama
Do góry