reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

martina - zajefajne trampeczki,
ale ta rozmiarówka nexta mnie rozwala, kupiłam Tośce sandały z nexta z taką korkową podeszwą i wgłębieniem, rozm 7 - i za małe!!! - tzn i za ciasne (co mnie naprawdę zadziwiło, bo nigdy nie miałyśmy takiego kłopotu z butami) i na styk obecnie...więc muszę je opchnąć, ehhh

ale za to wyhaczyłam takie

sandały dziecięce - Buty dziecięce - Dziewczęce - DEICHMANN

i fajnie, bo się okazało, że deichmann wprowadził zakupy online i przesyłka wynosi całe 0 PLN:-)

Malina widziałam te sandałki "na żywo",są śliczne i bardzo miękkie w środku,z tym,że rozmiarówka jest duża.Dla Nadii rozmiar 23 jest wystarczający,tylko ja nie mogę się przekonać do sandałków z zabudowanymi palcami:eek:
 
reklama
Malina widziałam te sandałki "na żywo",są śliczne i bardzo miękkie w środku,z tym,że rozmiarówka jest duża.Dla Nadii rozmiar 23 jest wystarczający,tylko ja nie mogę się przekonać do sandałków z zabudowanymi palcami:eek:

toś mnie pocieszyła, własnie zamówiłam rozmiar 24, tyle, że Tośki noga mierzy ok 14,2 cm teraz i myślę, że do lata urośnie ok 3-4 mm
Welll....jak nie, mam 3 m-ce na zwrot butów w sklepie, więc ok

co do zabudowania..ja właśnie mam odwrotnie (;-))..nie mogę się przekonać do całkiem odkrytych palców, hihi:-)
 
Ostatnia edycja:
Malina r. 24 moze byc za duzy, ja dzis w deichmannie Tomkowi 23 mierzylam i ma jakis 1cm luzu, a stope ma 14.2 cm, a cos nie sadze, ze do lata tyle Tosi stopa urosnie ;-)
 
Malina r. 24 moze byc za duzy, ja dzis w deichmannie Tomkowi 23 mierzylam i ma jakis 1cm luzu, a stope ma 14.2 cm, a cos nie sadze, ze do lata tyle Tosi stopa urosnie ;-)
o kurde...to chyba napisze do nich, by mi podmienili na rozmiar 23..
a tak w ogóle, to nie wiem właściwie, czemu ja już tak się napaliłam na kupowanie sandałów już teraz....???? (bo potem już nie będzie wyboru???yyyyy??? jest w tym jakaś logika???)
 
Tak, potem moze byc ciezko zarowno z rozmiarem, jak i wzorem, kolorem, ja tez juz przegladam rozne letnie buty, jak znajde odpowiednie dla Tomka to kupie :-)
 
Malina z tą rozmiarówką Nexta na prawdę jest coś nie tak. W życiu nie widziałam tak wielkiej różnicy pomiędzy butami większymi tylko o jeden rozmiar :baffled: Wiem przynajmniej że buty u nich będę kupowała dopiero po przymierzeniu w sklepie.

A buciki dla Tosi bardzo ładne, ja też na lato mam sandały z Clarksa zabudowane :tak:

dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy, chce kupić małemu ala chustkę pod szyję, wybrałam jedną taką stonowaną, pasującą do wszystkiego, ale chciałam jeszcze jakąś bardziej kolorową, zabawną....

i waham się pomiędzy tymi wzorami: (of kors nie różowe ;-) )


Designers @ Dribble Dry Bibs, Funky Bandana Bibs!! | eBay
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry