reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Malina u nas sprawdzaja sie wszystkie krotkie opowiadania typu: calineczka, jas i lodyga fasoli, zlotolosa.
A z takich, ktore dziec sam przeglada to o zwierzatkach i autkach :-)

Estragon ok :-) a pochwal sie co jeszcze po wyprz. Kupilas :)
 
reklama
agulam ale w 2 optykach po 150 zł były, trochę dużo jak na okularki, które będą zakładane na lewą stronę ;-)

Ja młodemu kupiłam UVEXy w Galerii Mokotów (i narazie nic się im jeszcze nie stało:)), w sklepie gdzie były ubranka dziecięce... wiec jak nie optyk, to chyba musisz pobiegac i poszukać niestety... wiem, że są w Mothercare za 40 czy 60 pln i pewnie mają jakieś filtry, tylko nie wiem jakie... ale było kilka niezłych wzorów, np. a'la Raybany:tak:
 
aga kupiłam mojej siostrze 2 biustonosze, Młodemu skarpetki i sweterek- polarek i sobie legginsy:) Kappahl chyba jako jeden z nielicznych sklepów robi wyprzedaże z prawdziwego zdarzenia:tak:.
 
a ja ostatnio mam wrazenie ze w naszym kaphalu nie ma nic ciekawego:sorry:kupilam ostatnio dzinsy -leginsy i farbuja:wściekła/y:ale jakbede13-go to na pewno zajrze:tak:
 
hej:-)
W kappahlu ostatnio jak dla mnie lyyypa, ale przy zniżce -25% pewnie cuś tam można zanabyć...

Ja wrócę ZNOWU do tematu pomysłów na prezent urodzinowy i proszę mnie nie wysyłać na w.w.w.drzewo.pl (!!!) bo mam totalna pustkę jednak w tej kwestii prezentu dla Tochy, która ostatnio wydaje się być znużona wszystkim i na wszytko jest na "nie"...no weźcie i pomóżcie potrzebującej - sypnijcie propozycjami
(domek odpada bo kupują dziadkowie, tablica magn też bo Tocha zlewa malowanie/rysowanie)

Malina odebralam dzisiaj sandalki z nexta
rozmiar 7 jest idealny,mamy troszke zapasu z przodu,ale nozka fajnie wchodzi,nic nie uciska.Nicky ma stopke 14 cm:tak:

Dzięki, Kochana, wzięłam 7, w razie czego opchnę na allegro (Tocha ma stopę ok 14,2 cm i zapewne do upałów jeszcze urośnie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja wrócę ZNOWU do tematu pomysłów na prezent urodzinowy i proszę mnie nie wysyłać na w.w.w.drzewo.pl (!!!) bo mam totalna pustkę jednak w tej kwestii prezentu dla Tochy, która ostatnio wydaje się być znużona wszystkim i na wszytko jest na "nie"...no weźcie i pomóżcie potrzebującej - sypnijcie propozycjami
(domek odpada bo kupują dziadkowie, tablica magn też bo Tocha zlewa malowanie/rysowanie)

Padłam i leżę!:-D U nas chyba stanie na kolejece, bo w klockach DUPLO niedługo się zakopiemy, rower będzie nad morzem no i nic innego tez nie przychodzi mi do głowy......
 
reklama
Do góry