reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
nie no pewnie ze za duzo:rofl2:zrozumialam ze max 150 (np140;-))i dlatego Cie do optyka wyslalam
powinny byc w hm ,chyab Malina kiedys kupowala
 
Bali ja kupiłam w zeszłym roku u optyka za około 60 zł - z filtrami. Jasne, że były też i takie za 200zł. Kupowałam w Koronie na pasażu, ale nie w vision, tylko ten drugi sklep naprzeciwko hali sprzedaży reala. No i trzeba powiedzieć obsłudze czego szukasz, bo na stojakach to właśnie same drogie wisiały, a na dole w szufladzie miała też sporo tańszych.
 
bali, w H&M są okularki dla małych glutków- z filtrami niby...tyle, ze to prowizorka jednak a nie żadna profeska...no ale przy siłach niszczycielskich Leonsja może i to dobra opcja

P.S. 13 kwietnia w Kappahl zniżka na całe zakupy -25%
 
Ostatnia edycja:
reklama
A dla nas udalo Ci sie cos kupic?
Kupiłam kurtkę szfirową, ale były tylko w rozm. 80 i 86 i ostatnie spodnie czerwone w rozm. 92, ale muszę przymierzyć Młodemu, bo nie wiem czy 86 nie będą za krótkie na przyszły rok:sorry:. Jak te 92 okaża się dużo za duże, to je Wam wyśle, ok?:sorry:
 
Do góry