reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

bali, jagoda wczesniej jezdzila na czterokolowym biegowym pukylino. mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle ;) u oleski zawsze probuje dosiasc rower (biegowy) starszej jagody :) ale oczywiscie biore pod uwage, ze wszystko sie moze zdarzyc, w koncu ona potrafi zaskoczyc ;) :-D
 
reklama
a w kwestii butów jeszcze, miałam tenisówki 24, które czekały aż do nich dorośnie i nie doczekały, dziś się okazały za małe, na szybko poleciałam po kapcie rozmiar 25
 
aga - ale z filiżankami możesz nie trafić w gust i styl, a na pomysł kieliszków może wpaść sporo ludzi...
a może stojak do wina, albo rzeczywiście, jeśli ich dobrze znasz, wypaśny zestaw 2 filiżanek takich, w których kawa im będzie wyśmienicie smakować :-)
znam,znam to moja siostra rodzona:-)


wiesz to ma byc upominek na slub zamiast kwiatow a koperta osobno na oczepiny bedzie:)


Afi
zcekam natwoja relacje z rowerka biegowego:)
 
agulam, chodzilo mi o pomysl a nie akurat dokladnie o ten produkt, zresztą drogi... w Ikei takie sa obrotowe tace duuuuuuuuuzo taniej i drewniane... uwazam ze tez dobre... a poza tym możesz dać taką paterę na ciasta z przykrywką szklaną... bedzie eleganckie.. kwiaty tez pewnie ze 150 PLN by kosztowały wiec w budżecie kwiatowym można taki drobiazg kupić, do 150 PLN (w zaleznosci jaki budżet kwiatowy masz przewidziany) a koperta osobno jak najbardziej...
 
wonka - mam pytanie do Ciebie, głowię się nad rozmiarem sandałków dla Tochy z nexta - czy 7 czy 8 - obecnie jej dł stopy tu 14,2 cm - i już zgłupiałam z tymi sandałami czy 7 czy 8:
NEXT SANDALKI NA KORKU 7 UK 14.1cm (2268119437) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
czy
NEXT _ SANDAŁKI _KWIAT_SKÓRA__w POLSCE 8 UK 15,5cm (2256006520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zgłupiałam bo dla 7 podają rozmiar ok 14,2 cm, a dla 8 już ok 15,5 cm....
jest aż taki skok miedzy rozmiarami? a może macie podobne sandałki i mogłabyś przy okazji zmierzyć....help :-)
 
Malina jutro pojde odebrac moje zamowienie z nexta to ci dokladnie powiem.
zamowilam podobne w rozmiarze 6,ale Nicky nie wchodzi z przodu.sprobujemy szczescia z wiekszym rozmiarem.wzielam 7.
problem z bucikami z nexta polega na tym,ze sa baaaardzo waskie z przodu,wiec dla dziecka o szczuplej nozce,wysokie podbicie odpada.jesli Tosia ma waska nozke to 7 z powodzeniem wystarczy.
 
reklama
Do góry