reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
aga - mam pytanko.Pamiętam, ze kupiłaś Tomkowi kalosze z lemigo. Te z gumy, czy piankowe? Możesz powiedzieć orientacyjnie jak w ich numeracją? Bo na każdej aukcji co innego piszą. Planowałam kupić mu 22/23 i nie wiem ile to cm u nich. :confused:
 
aga - mam pytanko.Pamiętam, ze kupiłaś Tomkowi kalosze z lemigo. Te z gumy, czy piankowe? Możesz powiedzieć orientacyjnie jak w ich numeracją? Bo na każdej aukcji co innego piszą. Planowałam kupić mu 22/23 i nie wiem ile to cm u nich. :confused:

Piankowe.
Mysle, ze 22/23 bedzie za male.
Tomek ma 24/25 bo kalosz ze skarpeta ma 15 cm a jak wyjmiesz skarpete to 16 cm.
A z kolei rozmiar 22/23 to ma skarpete 14 cm jak dobrze kojarze.
Tomek ma stope 14 dlatego wzielam mu te wieksze.
 
Martina niestety w galerii kazimierz tych spodni już nie było:no:.



My spodnie nadal kupujemy na dziale z mniejszymi ubrankami. Kupiłam Młodemu jeansy z szelkami (wreszcie!), podkoszulek i 2 czapy na lato:-). Kartę upominkową wręczyłam mojej siostrze, bo ma dzisiaj urodziny. Coż za oszczędność!:-D

Aaaaa i w KappAhlu jest zniżka 20% na obniżkę, czyli na każdy przeceniony towar:tak:. Kupiliśmy kilka par skarpet, chusteczkę pod szyję i bardzo fajny, gruby sweterek, który po obniżce kosztował 24 zł:cool:. Zastanawiam się jeszcze nad kurtką zimową na przyszły rok. Wszystko jest po 60 zł (-20%), więc wyjdzie 48 zł. To są te kurtki i spodnie z serii Kaxs- my mieliśmy w tym roku z tej serii kombinezon.
 
dziewczyny w kwestii butow z nexta
wlasnie przyszlo moje zamowienie i tak:
-crocsy 6 sa malutkie,wymieniamy na 7
-sandalki waziutkie z przodu,nozka sie nie miesci,do oddania
-te na slomkowym spodzie,waziutkie z przodu,nozka wyglada jak szynka w siatce,do oddania
-jeszcze japonki zostaly do przymierzenia,ale Nicky odmowila wspolpracy

czyli jestem w czarnej doopie z sandalkami dla dziecka a wakacje za 3 tygodnie
 
dzięki, ale wydaje mi się, że będą dobre te rozmiary, 6 jest za mala, bo na styk, 7 to minimum, a 8 wzięłam kalosze! i kapcie na później
więc luzik, nic nie zmieniam
 
reklama
Zastanawiam się jeszcze nad kurtką zimową na przyszły rok. Wszystko jest po 60 zł (-20%), więc wyjdzie 48 zł. To są te kurtki i spodnie z serii Kaxs- my mieliśmy w tym roku z tej serii kombinezon.

Czyli przecenione są zimowe kurtki, a nie te wiosenne, z tej serii?

dziewczyny w kwestii butow z nexta
wlasnie przyszlo moje zamowienie i tak:
-crocsy 6 sa malutkie,wymieniamy na 7
-sandalki waziutkie z przodu,nozka sie nie miesci,do oddania
-te na slomkowym spodzie,waziutkie z przodu,nozka wyglada jak szynka w siatce,do oddania
-jeszcze japonki zostaly do przymierzenia,ale Nicky odmowila wspolpracy

czyli jestem w czarnej doopie z sandalkami dla dziecka a wakacje za 3 tygodnie

Zaraz, zaraz, czy pisałaś, gdzie się wakacjujesz za te 3 tyg i ja coś ominęłam?? No to ja zmieniam te 2 pary espadryli na rozmiar 7! Martina, słyszysz??;-)
 
Do góry