reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

dziewczyny w kwestii butow z nexta
wlasnie przyszlo moje zamowienie i tak:
-crocsy 6 sa malutkie,wymieniamy na 7
-sandalki waziutkie z przodu,nozka sie nie miesci,do oddania
-te na slomkowym spodzie,waziutkie z przodu,nozka wyglada jak szynka w siatce,do oddania
-jeszcze japonki zostaly do przymierzenia,ale Nicky odmowila wspolpracy

czyli jestem w czarnej doopie z sandalkami dla dziecka a wakacje za 3 tygodnie


no to mnie z tymi crocsami zastrzeliłaś :baffled: miałam zamawiać 6, ale chyba jednak przejdę się do sklepu i przymierzę na żywo.

Zaraz, zaraz, czy pisałaś, gdzie się wakacjujesz za te 3 tyg i ja coś ominęłam?? No to ja zmieniam te 2 pary espadryli na rozmiar 7! Martina, słyszysz??;-)


słyszę :-D tak krzyczysz że Cię u UK słychać :-D:-D;-)

jak każda się zdecyduje to wszystko sto razy przeczytam i zamówię :tak:

wiolan, malina a Wy coś chcecie???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no to mnie z tymi crocsami zastrzeliłaś :baffled: miałam zamawiać 6, ale chyba jednak przejdę się do sklepu i przymierzę na żywo.

Martina koniecznie sobie w sklepie przymierz,mowie ci malej noga nie wchodzi,a my mamy 14cm nozke.no chyba,ze nasza taka pulchna,ze nie wchodzi do konca:baffled: pieta na krawedzi:dry:
 
martina ja w takim razie na razie spasuje, bo nie wiem jaki rozmiar.... poczekam jak wam przyjdą... ew. poprosze ojca zeby mi cos tam kupil jak sie u was sprawdza...
 
Estragon serio z tymi kurtkami zimowymi? A moze kombinezony tez by byly? Daloby rade, zebys dla nas tez cos z przecen kupila?
 
dziewczyny w kwestii butow z nexta
wlasnie przyszlo moje zamowienie i tak:
-crocsy 6 sa malutkie,wymieniamy na 7
-sandalki waziutkie z przodu,nozka sie nie miesci,do oddania
-te na slomkowym spodzie,waziutkie z przodu,nozka wyglada jak szynka w siatce,do oddania
-jeszcze japonki zostaly do przymierzenia,ale Nicky odmowila wspolpracy

czyli jestem w czarnej doopie z sandalkami dla dziecka a wakacje za 3 tygodnie

wonka, a jaka długość stopy ma Nicky???
bo moja generalnie ma teraz rozmiar 23 i nie wiem, czy decydować się na 7 czy 8
 
reklama
Do góry