reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
dołączam do H&Mowego szleństwa :-)


a co do zakupów w next online - a masz konto w banku polskim??? i czy mogłabym się ewenti do zamówienia dołączyć???? i jaki przelicznik na GBP Cię wtedy satysfakcjonuje????
daj znać plisss na priva

ejj, baby, ale wiecie, że już spora część kolekcji letniej jest już na stronce halensa, i przelicznik chyba dość ok???

Płaszczyk wymiata!!

Malina, weszłam jeszcze raz na stronę Halensa i ciuszki wszytskie miałam oblookane, a okazło się, że dołożyli dużo więcej butów, niż było wcześniej... np. z espadryli nie ma już rozmiaró buuuuu......... więc nie wiem, bo niektóre butki są owszem, dostępne, np. japonki i sandałki, ale z espadryli tylko czerwone.......
 
Płaszczyk wymiata!!

Malina, weszłam jeszcze raz na stronę Halensa i ciuszki wszytskie miałam oblookane, a okazło się, że dołożyli dużo więcej butów, niż było wcześniej... np. z espadryli nie ma już rozmiaró buuuuu......... więc nie wiem, bo niektóre butki są owszem, dostępne, np. japonki i sandałki, ale z espadryli tylko czerwone.......
ano widzisz, ja nie wchodziłam w szczegóły typu dostępność rozmiarów...

JUst - eno ale zobacz pierwsze z brzegu
http://www.halens.pl/halens/produkt...moda_dziecieca/NEXT-TenisxF3wki__m440248.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
malina no to mnie zabiłaś tym halensem, a ile tam przesyłka kosztuje? znalazłam sorry 12,50

nie ma moich boskich pomarańczowych espadryli buuu
 
Ostatnia edycja:
w halensie są super zobrazowane przeliczniki rozmiarów obuwia dziecięcego z cm na rozmiar polski i angielski
tylko czy zgodny z rzeczywistością ...
 
reklama
w halensie są super zobrazowane przeliczniki rozmiarów obuwia dziecięcego z cm na rozmiar polski i angielski
tylko czy zgodny z rzeczywistością ...

Heh, dorga "siostro", miałam to samo wrażenie- siedziałam z 15 minut nad tą tabelą i zastanawiałąm się nad granicą błędu, pomimo, że rozrysowali to dość precyzyjnie....

Wiolan, ten kod, to próba wklejenia linku z Halensa:-) Malina, trampki są superanckie, tylko akurat z trampkami u nas nieźle;-)
 
Do góry