reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Malina, tak ci się tylko wydaje:sorry2:. Fakt, ze dla chłopców jest dużo mniej ubranek np na wyprzedażach, ale jak już jest coś gustownego, to jest to drogie... Ja nie zniesłabym u Młodego ubranek z postaciami z bajek, np ze spidermanem, Tomkiem, autami itd... Owszem jeśli jest delikatna aplikacja, nie-przedobrzona i nie-przekolorowiona:-D, to może być, ale takie coś już mi się nie podoba:
T-shirt - KappAhl, Moda & Ubrania w sieci
Zgadzam sie a zwlaszcza z wyprzedazami, bardzo malo jest dla chlopcow..

A co do ubran z aplikacjami, no mmi tez sie srednio podobaja, ale co zrobic, jak dziecko widzi bluzke np z bobem to sie drze bo, bo i nie ma wyjscia musze kupic ;-)
ale to przeciez tylko dziecko na dorosle ciuchy ma jeszcze czas :-)
ale widze, ze wiecej po domu nosi takie ubrania z nadrukami, pizamki tez, a na wyjscia to ma albo gladkie, albo pabu czyli paski ;-)
 
reklama
no niestety, co do bucików dla dziewczynek wybór jest znacznie większy.

Just dla chłopców nie ma takiego wyboru,a dla dziewczynek jest o wiele więcej.Myślę,że gdybym miała chłopca byłby te sam problem;-)

no co wy laski serio?
u nas sa takie wypasne ciuszki na chlopcow,ze czesto chodze sobie poogladac chociaz.ze o bucikach nie wspomne...
 
Poważnie...jeju, przez matki zakupoholizm Tocha zawsze w 2 pary minimum uposażona, ale to ja jestem nienormalna, nie TY!!!
Co do nexta - kurteczki dla chłopaków są super, a dla małych dam nic mi się nie widzi..

I mamy problem - bo właśnie dziś Tocha oświadczyła, że nic co ma w zasobach własnych ubraniowych jej się nie widzi (w sensie kurtki) i rzuciła mi wymowne spojrzenie- poważnie! wycągiąnęła wszystkie swoje kurtki, poprzymierzała i przy KAŻDEJ robiła minę pełną obrzydzenia i kwitowała.."taaa??? NIEEE!!! po czym kazała se w te pędy zdejmować jakby ją parzyła...normalnie jakiś cudak mi się trafił!!!

A nawet nie wspomnę jakie cyrki odwalała, gdy matka zakładała jej nowe nowiuteńkie buciki z ecco...serce mi złamała normalnie!!!


a propos kurtek jestem w tej zakochana ZARA wiosna2012 KURTKA jeansowa CUDEŃKO NOWA 92/98 (2113638697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. musialam link wziasc z allegro, bo zara z wiadomych powodow nie hula , jaka tu cena tak na marginesie (na www zary za stówkę była)
 
Malina, tak ci się tylko wydaje:sorry2:. Fakt, ze dla chłopców jest dużo mniej ubranek np na wyprzedażach, ale jak już jest coś gustownego, to jest to drogie... Ja nie zniesłabym u Młodego ubranek z postaciami z bajek, np ze spidermanem, Tomkiem, autami itd... Owszem jeśli jest delikatna aplikacja, nie-przedobrzona i nie-przekolorowiona:-D, to może być, ale takie coś już mi się nie podoba:
T-shirt - KappAhl, Moda & Ubrania w sieci

JustMe ​coś dziwnego stało się z twoim linkiem

No wieeeem, po prostu ewidentnie nie da rady wstawić linka z Halensa. Zgadzam się z Tobą, że najczęściej ubranka z bajkowymi postaciami są przedobrzone:tak: Chociaż! z NEXTa znalazłam fajną bluzkę z Georgem ze świnki Peppy i z napisem Super Hero:happy2: Nawet chciałam ją kupić Franiowi, ale była dość droga, w porównaniu do innych T-shirtów... HA! Widzicie, jaka jestem rozsądna??:-D

JustMe poszalałaś z tym linkiem:-p:-D

Ja wczoraj w halensie dla Jagody szukałam rzeczy, bo wyrasta ze wszystkiego. Po wypłacie kupię jej 7 bluzek, bo są śliczne:) Na stronę chłopca bałam się wchodzić, bo nie daj Bosze by mi się coś spodobało...no way. Wczoraj Afi mówiłam, że po przesortowaniu koszulek z krótkim rękawem dla Jaśka i wybraniu tych najfajniejszych zostało mi ponad 30 sztuk...:sorry2:

Mówisz o koszulkach, które już dla niego masz, czy znalazłaś tyle fajnych w necie??? Ja z kolei na stronie dla dziewczynek dostałam oczopląsu:tak:

a tak w ogóle, to weszłam na stronkę nexta i okazało się, że mają wypaśny dział wyprzedażowy (teraz już trochę ogołocony,ale nie ma się co dziwić bo mamy już marzec) i co???!! tylko dla UK...oj szkoda, szkoda!!!

Niesprawiedliwie nas traktują...! Malina, myślisz, że powinnyśmy zastanowić się nad jakąś wspólną skargą do Trybunału w Hadze???:-D

no co wy laski serio?
u nas sa takie wypasne ciuszki na chlopcow,ze czesto chodze sobie poogladac chociaz.ze o bucikach nie wspomne...

Boszzzzzzz...... Wonka, natchnęło mnie! W sumie to mam do Ciebie romans, napiszę Ci dzisiaj wieczorkiem priva:happy2:

a propos kurtek jestem w tej zakochana ZARA wiosna2012 KURTKA jeansowa CUDEŃKO NOWA 92/98 (2113638697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. musialam link wziasc z allegro, bo zara z wiadomych powodow nie hula , jaka tu cena tak na marginesie (na www zary za stówkę była)

Widziałam ją na żywo- jest absolutnie cudna!:tak:
 
Ostatnia edycja:
JustMe - Trybunał w Hadze!!!!! Że też na to nie wpadłam!!!!!! Koniecznie!!! Myślę, że znajdziemy jeszcze kilka entuzjastek tego pomysłu!!!
 
reklama
Do góry